Agile Project Management – dlaczego warto?

2017-06-24 0 przez Pliki

AgilePM to metodyka zarządzania projektami, bardzo popularna w krajach rozwiniętych biznesowo, szeroko stosowana w organizacjach o różnej wielkości. Pozwala na skuteczne, precyzyjne i przejrzyste tworzenie, i koordynowanie projektów, zwiększając ich skuteczność o nawet kilkaset procent! Szkolenie z Agile Project Managment może zwiększyć wydajność biznesową każdej firmie. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto się nią zainteresować!

Czym wyróżnia się metodyka zarządzania projektami Agile?

Przede wszystkim precyzją i elastycznością. Uczestnicy uczą się szeregu umiejętności – wykorzystania narzędzi skutecznych w projektach, umiejętności kontroli projektu, sprawnej komunikacji z zespołem, umiejętności rozdzielania ról i zakresu odpowiedzialności oraz elastyczności w obliczu zmian. Dzięki połączeniu tych technik możliwa jest realizacja projektu na czas i jego odporność na zmiany, również te budżetowe, które pojawiają się w międzyczasie.

Jakie szkolenie wybrać?

Dobrze dobrane szkolenie musi obiecywać zwrot z inwestycji. Aby to osiągnąć, konieczna jest dobra, akredytowana warstwa merytoryczna, doświadczeni trenerzy i potwierdzenie nabytych przez kursantów umiejętności – najlepiej poprzez egzamin certyfikujący. Ważne, aby program kurs kładł nacisk również na praktykę i był dostosowany do umiejętności pracowników. Inne szkolenie mogą odbyć kierownicy, inne pozostali członkowie zespołu, którym wystarczy ogólna wiedza na temat metodyki, definicji i podstawowych założeń.

Szkolenia z AgilePM w Inprogress

Szkolenia z zarządzania projektami Agile w Inprogress są akredytowane, a po ukończeniu przez uczestników egzaminu, otrzymują oni certyfikaty ważne bezterminowo, odpowiednie do osiągniętego poziomu. Dla kursantów przygotowane są dwa poziomy kursów, zaawansowany i podstawowy, oraz łączony. W celu dokładnego zapoznania się z ofertą, odsyłamy na stronę organizatora: https://inprogress.pl/szkolenia/agile-scrum/agilepm/