Orange Flex za darmo internet bez limitu

2024-01-01 0 przez Pliki

Orange Flex za darmo internet bez limitu promocja pierwszy miesiąc za 1 zł nowa oferta subskrypcyjna bez umowy która żyje w Twoim rytmie, bez limitów na połączenia i SMS-y, bez zobowiązań.
Plany można później dowolnie zmieniać w aplikacji FLEX.

W Planie 150 GB możesz włączyć nielimitowany internet za darmo na 30 dni 

Laptop, telefon, router, drugi telefon. Internet UNLMTD to wytrzyma.

No wytrzyma, bo jak robimy internet bez limitu, to Cię nie ograniczamy. Zresztą przekonaj się o tym na własne oczy i skorzystaj z promki na start. Przenieś numer lub wybierz nowy, włącz dowolny Plan i pakiet UNLMTD, a potem korzystaj, jak długo chcesz.

Orange Flex to dedykowana usłudze aplikacja, w której załatwimy wszystkie sprawy związane z naszą subskrypcją i korzystania z wybranego planu, założenie konta i zamówienie karty SIM (dla osób bez smartfonu z obsługą eSIM – zamówienie kuriera, który dostarczy kartę SIM lub odbiór w salonie Orange), dodanie karty płatniczej do automatycznego pobierania subskrypcji (w przyszłości BLIK), po dokupienie dodatkowych pakietów transferu danych – rozmowy, wiadomości bez limitu danych w Polsce i w roamingu UE.

Do wyboru mamy 3 pakiety, których cena uzależniona jest wybranej paczki danych .W każdym pakiecie mamy wliczoną określoną paczkę danych do wykorzystania w roaming UE.

Plany w Orange Flex

30 GB za 30 zł/mies.

45 GB za 35 zł/mies.

80 GBza 50 zł/mies.

150 GB za 80 zł/mies.
Orange Flex do pobrania z Google Play i App Store. https://flex.orange.pl/uslugi/internet-bez-limitu