PC Building Simulator za darmo

2021-10-01 0 przez Pliki

PC Building Simulator za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Games Store od 7 października. Jak co tydzień w Epic Games, wystarczy „kupić” gry i ich nie wypróbowywać. Nie musisz go pobierać, aby zachować go na stałe. Naucz się jak złożyć komputer.

Stwórz i rozwijaj własny serwis komputerowy, ucząc się jednocześnie budować komputery PC oraz diagnozować i naprawiać problemy. Dzięki licencjonowanym komponentom ze świata rzeczywistego oraz kompleksowej symulacji sprzętu i oprogramowania możesz zaplanować swój najlepszy komputer i ożywić go.

NAJLEPSZY SYMULATOR BUDOWANIA PC

Stwórz własne imperium komputerowe – od prostych diagnoz i napraw po tworzone na zamówienie, luksusowe kreacje, które wzbudzą zazdrość u każdego miłośnika komputerów. Dzięki stale rosnącemu katalogowi prawdziwych podzespołów w końcu możesz zbudować PC Twoich marzeń i przetestować go w 3DMark!

PROWADŹ WŁASNĄ FIRMĘ

W trybie Career (Kariera) PC Building Simulator prowadzisz własną firmę zajmującą się budową i naprawą PC. Pracując w wygodnym warsztacie, musisz realizować zlecenia, które wystawią na próbę Twoje umiejętności techniczne.
Otrzymasz różnorodne zamówienia – od prostych upgrade’ów i napraw po budowę całych komputerów. Wykonywanie zamówień to jednak nie wszytko – musisz pilnować też finansów, aby Twoja działalność była dochodowa!

STWÓRZ WYMARZONY PC

Zbuduj PC od podstaw, wybierając obudowę i ulubione podzespoły. Pokaż swój kunszt, dobierając ulubione elementy oświetleniowe i kolory kabli, dzięki którym Twoja kreacja będzie naprawdę się wyróżniać. Wybierz spośród rozmaitych systemów chłodzenia – od wentylatorów po chłodzenie wodą, a nawet pętle wodne, które możesz w pełni spersonalizować! Gdy skończysz montować komputer, włącz go i zobacz, jak wypada w benchmarkach. Wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań? Wejdź do BIOS-u i spróbuj podkręcić sprzęt, aby osiągnąć lepszą wydajność – tylko uważaj, żeby nic nie zepsuć!

NAUCZ SIĘ BUDOWAĆ PC

Czy budowa własnego PC wydaje się niemożliwym zadaniem?
PC Building Simulator zawiera szczegółowe instrukcje pokazujące, w jakiej kolejności należy zamontować poszczególne części, i przydatne informacje, dzięki którym nawet początkujący użytkownicy PC nauczą się, jak złożyć komputer.

Pobierz PC Building Simulator na komputer za free https://www.epicgames.com/store/pl/p/pc-building-simulator