Syberia 2 za darmo do pobrania

2021-09-28 0 przez Pliki

Syberia I oraz Syberia II (PC) do odebrania za darmo na Steam do 29.09. Fajna gra przygodowa Syberia II za darmo do pobrania pełna wersja gry całkowicie bezpłatnie i legalnie. Okazja na stare gry do ściągnięcia fajna gra przygodowa.

Syberia to klasyczna gra przygodowa z interfejsem point-and-click. Za powstanie tytułu odpowiada doświadczone, francuskie studio Microids, zaś jego głównym projektantem był uznany belgijski rysownik i autor komiksów Benoît Sokal, mający już na swoim koncie cenioną przygodówkę Amerzone: Testament Odkrywcy. Produkcja ukazała się pierwotnie w roku 2002 na komputerach PC.

W grze Syberia wcielamy się w postać wziętej prawniczki z Nowego Jorku imieniem Kate Walker. Pewnego dnia zostaje ona wynajęta przez amerykański koncern zabawkowy, aby sfinalizować formalności związane z przejęciem przez niego fabryki mechanicznych zabawek, położonej w małym europejskim miasteczku. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że jej właścicielka, Anna Voralberg, nie żyje, zaś Hans Voralberg, czyli jej jedyny spadkobierca, znajduje się aktualnie w Rosji, poszukując wyspy, na której rzekomo nadal żyją mamuty. Aby wypełnić powierzone zadanie, nasza protagonistka będzie musiała udać się w ślad za nim.

Wydana przez firmę Microids w 2004 roku gra Syberia II ma bardzo pozytywne recenzje i ma średnią ocen 80/100 w serwisie Metacritic.

Syberia II za darmo do pobrania – gra przygodowa

Syberia II to kontynuacja przygód odważnej prawniczki Kate Walker, która wraz ze swoim przyjacielem Hansem poszukuje żyjących mamutów na Syberii. Uwagę zwraca dobra gra aktorska, wciągająca fabuła i dosyć często bardzo wymagające zagadki logiczne. W udostępnionej za darmo wersji gry Syberia 2 nie ma języka polskiego, więc nie doświadczymy niezłej lokalizacji, za którą odpowiada firma Cenega. Wersję Syberia II po polsku do pobrania kupić można m.in. na polskiej platformie GOG

Pobierz Syberia II za darmo pełna wersja gry https://store.steampowered.com/app/46510/Syberia_II/

Po przeszukaniu Europy Wschodniej i Zachodniej w poszukiwaniu zaginionego spadkobiercy, Kate Walker w końcu zakończyła swoją długą i żmudną podróż, uzyskując podpis Hansa Voralberga i zamykając wykup fabryki automatów.

Misja wykonana? Nie dla tego wyrafinowanego nowojorskiego prawnika…

Niezwykła para, młoda Kate Walker i stary, ekscentryczny Hans Voralberg wyruszają teraz w podróż: w poszukiwaniu ostatniego z legendarnych mamutów syberyjskich w sercu dawno zapomnianego wszechświata. Surrealistyczna misja, którą Hans rozpoczął samotnie kilka lat temu, dobiegnie końca, gdy on i Kate będą musieli stawić czoła przeszkodom znacznie bardziej niebezpiecznym niż kiedykolwiek wcześniej, sprawdzając ich odwagę i determinację.

Daleko i dalej mistyczna Syberia czeka na ich przybycie…

Syberia II wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1,5 GHz CPU
Pamięć: 512 MB
miejsca na dysku twardym: 1,5 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX karta graficzna z 128 MB pamięci
DirectX: 9.0c
Dźwięk: karta dźwiękowa z obsługą DirectX 9.0c