Syberia 2 za darmo do pobrania

2021-02-18 0 Pliki

Fajna gra przygodowa Syberia II za darmo do pobrania pełna wersja gry z platformy IndieGala całkowicie bezpłatnie i legalnie. Okazja na stare gry do ściągnięcia fajna gra przygodowa.

Wydana przez firmę Microids w 2004 roku gra Syberia II ma bardzo pozytywne recenzje i ma średnią ocen 80/100 w serwisie Metacritic.

Syberia II za darmo do pobrania – gra przygodowa

Syberia II to kontynuacja przygód odważnej prawniczki Kate Walker, która wraz ze swoim przyjacielem Hansem poszukuje żyjących mamutów na Syberii. Uwagę zwraca dobra gra aktorska, wciągająca fabuła i dosyć często bardzo wymagające zagadki logiczne. W udostępnionej za darmo wersji gry Syberia 2 nie ma języka polskiego, więc nie doświadczymy niezłej lokalizacji, za którą odpowiada firma Cenega. Wersję Syberia II po polsku do pobrania kupić można m.in. na polskiej platformie GOG

Pobierz Syberia II za darmo pełna wersja gry https://freebies.indiegala.com/syberia-ii

Po przeszukaniu Europy Wschodniej i Zachodniej w poszukiwaniu zaginionego spadkobiercy, Kate Walker w końcu zakończyła swoją długą i żmudną podróż, uzyskując podpis Hansa Voralberga i zamykając wykup fabryki automatów.

Misja wykonana? Nie dla tego wyrafinowanego nowojorskiego prawnika…

Niezwykła para, młoda Kate Walker i stary, ekscentryczny Hans Voralberg wyruszają teraz w podróż: w poszukiwaniu ostatniego z legendarnych mamutów syberyjskich w sercu dawno zapomnianego wszechświata. Surrealistyczna misja, którą Hans rozpoczął samotnie kilka lat temu, dobiegnie końca, gdy on i Kate będą musieli stawić czoła przeszkodom znacznie bardziej niebezpiecznym niż kiedykolwiek wcześniej, sprawdzając ich odwagę i determinację.

Daleko i dalej mistyczna Syberia czeka na ich przybycie…

Syberia II wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1,5 GHz CPU
Pamięć: 512 MB
miejsca na dysku twardym: 1,5 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX karta graficzna z 128 MB pamięci
DirectX: 9.0c
Dźwięk: karta dźwiękowa z obsługą DirectX 9.0c