DARQ Complete Edition za darmo

2021-10-22 0 przez Pliki

DARQ Complete Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Games Store od 28 października do 4 listopada. Głównym bohaterem DARQ jest Lloyd – chłopiec, który uświadamia sobie, że znajduje się we śnie. Niestety ten szybko zmienia się w prawdziwy koszmar i wszelkie próby przebudzenia kończą się niepowodzeniem.

Większość łamigłówek wymaga manipulacji prawami fizyki (Lloyd potrafi chodzić po ścianach) oraz otoczeniem (możliwe jest nawet obracanie całych pomieszczeń). Całość rządzi się tak zwaną logiką snu. Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek wymaga czasami nie-logicznego myślenia. Podczas swojej wędrówki Lloyd niejednokrotnie spotka się z potworami zamieszkującymi świat jego podświadomości. Chcąc ujść z życiem, protagonista musi rozważnie stawiać kroki i przemykać za ich plecami, starając się za wszelką cenę nie dopuścić do bezpośredniej konfrontacji.

DARQ za darmo

  • Psychologiczny horror rozgrywający się w świadomym śnie
  • Unikalna oprawa graficzna w stylu 2.5D
  • Oprawa dźwiękowa Bjorna Jacobsena, sound designera z Cyberpunk 2077
  • Zagadki środowiskowe wymagające naginania praw fizyki i manipulowania grawitacji – chodzenie po ścianach, sufitach, obracanie większych lokacji, a także używanie znalezioych przedmiotów, często w nieoczekiwany sposób.
  • Ukryte sekrety (tylko dla hardkorowych graczy)

Pobierz DARQ Complete Edition za darmo do ściągnięcia gra na PC https://www.epicgames.com/store/pl/p/darq-complete-edition