Pillars of Eternity Definitive Edition za darmo

2020-12-11 0 przez Pliki

Gra Pillars of Eternity Definitive Edition za darmo do pobrania pełna wersja na Epic Games. Zanurz się w grę, która tchnęła ducha w klasyczny gatunek RPG, i ciesz się Pillars of Eternity w najlepszym wydaniu z kompletnym, ostatecznym pakietem zawartości, w skład którego wchodzą wszystkie rozszerzenia, bonusy i aktualizacje.

Pillars of Eternity Definitive Edition

Obsidian Entertainment, twórca kultowych Fallout: New Vegas oraz South Park: The Stick of Truth, wraz z wydawcą gry, firmą Paradox Interactive, zabiorą Cię w niezapomnianą podróż po niewiarygodnym świecie Eory, w którym obierane ścieżki i podejmowane decyzje kształtują Twoje przeznaczenie. Poczuj ponownie radość z eksploracji, zew niesamowitej przygody i emocje związane z prowadzeniem własnej grupy towarzyszy przez nowe królestwo fantazji. Zejdź w głąb zamieszkałych przez potwory lochów w poszukiwaniu zaginionych skarbów i odkryj tajemnice Starożytnych. Wersja Definitive Edition zawiera wielokrotnie nagradzaną grę Pillars of Eternity wraz z obydwoma rozszerzeniami The White March oraz całą dodatkową zawartością z Royal Edition.

Gra Pillars of Eternity Definitive Edition

  • Wybierz jedną z sześciu dostępnych ras: człowiek, aumauanin, krasnolud, elf, boski oraz orlanin.
  • Spersonalizuj swoją postać: wybierz jedną z jedenastu klas, takich jak barbarzyńca, pieśniarz, enigmatyk, druid, wojownik, mnich, paladyn, kapłan, łowca, łotrzyk oraz mag.
  • Stwórz własną historię: opowiadaj się po stronie różnych frakcji w ramach systemu reputacji, dzięki któremu Twoje czyny i wybory będą miały daleko idące konsekwencje.
  • Odkrywaj bogaty, różnorodny świat: piękne, wstępnie renderowane obszary z wciągającą fabułą i przydającymi światu gry kolorytu postaciami.Zawędruj do Białej Marchii i poznaj nowych towarzyszy z obu rozszerzeń The White March oraz nowe rozdziały gry i przygody.
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa, książka kolekcjonerska w wersji cyfrowej, nowela i wiele, wiele więcej.

Do odebrania za darmo do 17 grudnia do godz. 17.00

Pobierz Pillars of Eternity Definitive Edition za darmo full wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/pillars-of-eternity/home