PJ Mask Heroes of the Night za darmo

2022-09-06 0 przez Pliki

PJ Mask Heroes of the Night za darmo gra Pidżamersi: Bohaterowie Nocy graj bezpłatnie w Stadia Pro. Kto odważy się zanurzyć w nocy, aby ocalić dzień? Tak, to będziesz ty! Załóż pidżamę i wciel się w bohaterów, takich jak Kotboy, Sowella i Gekson, w najbardziej ekscytującej grze wideo z Pidżamersami, jaka dotąd powstała. Swoją przygodę dla małych bohaterów zaczniesz od wizyty w centrum dowodzenia.

Użyj swoich supermocy – takich jak prędkość Kotboya, loty Sowelli i mięśnie Geksona – aby powstrzymać nocnych złoczyńców. Odkryj osiem lokalizacji Pidżamersów od Góry Tajemnic aż po Księżyc! Z pomocą PJ Robota poznaj świat przyjaźni, pracy zespołowej i ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich. Czy uda ci się uratować świat przed Romeem, Luną i Nocnym Ninją? Śledź superbohaterów Catboya, Sowellę i Gekko w PJ Masks: Heroes of the Night! jak bronią miasta przed złoczyńcami. Nasi bohaterowie zmierzą się ze złoczyńcami: Romeo, Luną Girl i Night Ninja, którzy próbują przejąć władzę nad światem.

PJ Mask Heroes of the Night do pobrania

Pomiń rejestrację i zagraj od razu. Zanim utworzysz konto Stadia, możesz zagrać w te wersje próbne.

Granie na Stadia bez subskrypcji i opłat . Jeśli masz konto Stadia, możesz dodawać wybrane gry do swojej biblioteki i grać w nie bez kupowania subskrypcji Stadia Pro, podawania danych karty kredytowej.  Masz telewizor LG? To masz trzy miesiące Stadia Pro za darmo. Możesz grać w nowe gry na telewizorze, bez konsoli.

Pobierz PJ Mask Heroes of the Night za darmo na komputer ze Stadia https://stadia.google.com/game/pj-masks-heroes-of-the-night