Metro Last Light Complete Edition za darmo

2023-05-17 0 przez Pliki

Gra Metro Last Light Complete Edition za darmo do pobrania pełna wersja w promocji Steam, prawdziwa okazja dla graczy. Gra do odebrania od 18 do 25 maja z okazji 10 rocznicy gry Metro: Last Light, edycja kompletna będzie do odebrania bezpłatnie.

Jest rok 2034. Pod ruinami postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra, niedobitki ludzkości kryją się przed śmiertelnymi zagrożeniami świata zewnętrznego i wewnętrznego. Mutanty czają się w katakumbach, zagrzebanych pod powierzchnią, i polują pod zatrutym nieboskłonem.

Jednak zamiast się zjednoczyć, miasta-stacje metra walczą ze sobą o narzędzie ostatecznej zagłady, kryjące się w wojskowych tunelach D6. Trwa wojna domowa, w wyniku której ludzkość może definitywnie zniknąć z powierzchni Ziemi. Ty, Artem, człowiek obarczony ogromnym poczuciem winy, lecz i pełen nadziei, trzymasz w swych rękach klucz do przetrwania – ostatni promyk światła w najczarniejszej godzinie ludzkości…


Gra „Metro: Last Light Redux” to ostateczna wersja docenionej przez krytyków gry „Metro: Last Light”, przeniesiona na najnowszą generację silnika 4A z myślą o sprzęcie nowej generacji. Osoby nieznające marki zyskają szansę zagrania w jedną z najlepszych strzelanek w dziejach elektronicznej rozrywki: to epicka przygoda, która łączy elementy survival horroru, eksploracji, taktycznej walki i skradanki.

Ta ostateczna edycja gry zawiera komplet wszystkich wydanych DLC, które wzbogacają rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza o dodatkowe 10 godzin gry. Fani produkcji dostrzegą nowe opcje i usprawnienia rozgrywki, w tym nowe animacje walki wręcz, możliwość sprawdzenia zegarka oraz stanu amunicji w biegu, a także nowe animacje postaci gracza.

Metro Last Light Redux do pobrania

Z kolei ci, którzy preferowali większy nacisk na elementy survival horroru jak w pierwszej części gry – „Metro 2033” – będą mogli rozegrać kampanię w nowy sposób za sprawą 2 nowych stylów gry – Survival oraz Spartan. Pierwszy z nich przekształci „Last Light” z gry akcji z elementami skradankowymi w pełną napięcia, wyniszczającą walkę o przetrwanie. Dzięki legendarnemu Ranger Mode, zapewniającemu dodatkową warstwę wyzwań i immersji, „Metro: Last Light Redux” oferuje wiele godzin rozgrywki w grze AAA w atrakcyjnej cenie. Do odebrania za darmo na stronie Epic Games Store.

Pobierz Metro Last Light Redux za darmo pełna wersja gry po polsku https://store.steampowered.com/app/287390/Metro_Last_Light_Redux/