Cyberpunk 2077 za darmo do pobrania

2020-12-17 1 przez Pliki

Cyberpunk 2077 za darmo do pobrania DLC a pełna wersja gry po polsku dostępna jest również na Geforce NOW we współpracy z GOG. Nowa kolekcja cyfrowych gadżetów na GOG. W kolekcji znajdziecie między innymi unikatowe grafiki koncepcyjne i plakaty inspirowane tymi, które pojawią się w samej grze. Paczka zawiera również wcześniej publikowane materiały, takie jak plakaty w jakości do druku, cyfrowe tapety, graffiti i grafikę ze steelbooka.

Demo gry za darmo wersja testowa do wypróbowania była już w czerwcu. CD Projekt RED zapowiada darmowe DLC gry Cyberpunk 2077 już w tym roku do jednej z najpopularniejszych gier świata. Opublikowany gameplay Cyberpunk 2077  trwa 48 minut i można obejrzeć go na YouTube. Najbardziej wyczekiwana gra Cyberpunk 2077 to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby.  Gra będzie typu FPS z naciskiem na elementy RPG. Czy będzie konkurencją dla GTA? Gra Cyberpunkt 2077 to duże żyjące miasto z otwartym światem, przemieszczanie się za pomocą pojazdów, przyjmowanie misji od bohaterów żyjących w metropolii.

Cyberpunk 2077 za darmo

DLC gry z popawkami na PS4 i Xbox. Twórcy gry podają pierwsze szczegóły o rozgrywce. Adam Kiciński poinformował , ze technologia wykorzystywana w demo Cyberpunk 2077 jest zaawansowana – gra została opracowana w taki sposób, aby wykorzystać przyszły, wydajny sprzęt nowej generacji konsol. W Cyberpunk 2077 pojawi się system klas i tworzenia postaci. Tak jak w Wiedźmin, najważniejsza ma być fabuła w trybie dla jednego gracza, ale twórcy nie wykluczają trybu multiplayer jako dodatek do gry. Kiciński wierdził , że w grze nie pojawią żadne mikropłatności ale pożyjemy zobaczymy.

Cyberpunk 2077 do pobrania

za darmo DLC dodatek do gry – wideo to przedstawiene jednej z misji, w której bohaterka eliminuje kolejnych przeciwników. Misję można wykonać także po cichu. Gracz będzie wybierał, jakim sposobem chce dojść do wyznaczonego celu.  Wirtualne miasto żyje i jest pełne mieszkańców i zdarzeń, które dzieją się bez udziału gracza.

Twórcy pokazali instalowanie nowych cybernetycznych wszczepów, które będą wpływać na możliwości bohatera. Możemy również zobaczyć, jak wygląda system prowadzenia samochodu, walka i dialogi.

Cyberpunk 2077 DLC gry do pobrania rozegra się w odległej przyszłości, w której latające samochody i mechanicznie modyfikowane ciała są już standardem. Poza rozbudowaną kampanią dla pojedynczego gracza pojawi się także tryb wieloosobowy. Gra Cyberpunk 2077 za darmo dodatek do gry oparta będzie o kultowy system papierowej gry fabularnej Mike’a Pondsmitha.

Gra Cyberpunk 2077 do pobrania za darmo pełna wersja na komputer PC i konsole. Link do gry https://www.cyberpunk.net/pl/dlc

Musimy chwilę poczekać i gry nie ma na chomikuj itp. stronach. Narazie pozostaje więc pograć w Wiedźmin 3 lub obejrzeć serial Wiedźmin na Netflix po polsku.