Railway Empire za darmo

2020-09-10 0 przez Pliki

Railway Empire za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games Store. Gra dostępna za darmo od 10 września 2020, godzina 17.00.

Stany Zjednoczone, rok 1830. Rośnie znaczenie „Nowego Świata”. Dynamicznie rozwija się przemysł i rozpoczyna się wyścig o to, kto stworzy największe i najpotężniejsze imperium kolejowe w Ameryce Północnej. Nadszedł czas, by przechytrzyć i wymanewrować konkurencję. Wprowadź swoją kompanię w XX wiek!

Railway Empire

— Wykorzystaj potencjał ekonomiczny Stanów Zjednoczonych w rozbudowanej kampanii, krok po kroku budując linię kolejową od wschodniego do zachodniego wybrzeża.
— Poprowadź swoje kolejowe imperium do sukcesu, tworząc rozbudowaną sieć kolejową i usprawniając transport pasażersko-towarowy.
— Wykonuj zadania i realizuj określone cele w różnych scenariuszach lub bez żadnej presji finansowej stwórz doskonałą sieć kolejową w trybie budowy.
— W grze można kupić ponad 40 historycznych lokomotyw i ponad 30 różnych rodzajów wagonów. Wykorzystaj do maksimum ich zalety i słabości.
— Rywalizacja z trzema konkurentami (a nawet możliwość sabotowania ich poczynań za pośrednictwem przestępców i szpiegów).
— Tryb przejażdżki umożliwia podróżowanie własną siecią kolejową i podziwianie pięknej scenerii z kabiny maszynisty z perspektywy pierwszej osoby.

Pobierz Railway Empire za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/railway-empire/home?sessionInvalidated=true