Ratchet & Clank PS4 za darmo

2021-02-26 0 przez Pliki

Gra Ratchet & Clank PS4 za darmo do pobrania od 2 marca do 1 kwietnia w ramach Play at Home. Promocja na gry PS4 powraca tryb Play At Home: od 1 marca rozpoczynają się cztery miesiące ofert na gry i rozrywkę PlayStation.

PlayStation i Insomniac Games udostępnią grę Ratchet & Clank PS4 do bezpłatnego pobrania przez ograniczony czas w PlayStation Store:

  • od 2 marca 5:00 do 1 kwietnia 5:00

Po odebraniu gry będzie przypisana do konta na stałe. Po odebraniu gry będzie można ją zatrzymać. Ta przygodowa gra akcji na PS4 z 2016 roku od Insomniac Games powraca do historii tych ukochanych bohaterów PlayStation i zawiera świetne połączenie oburzającej walki i komedii.

PlayStation Plus nie jest wymagany.

Ratchet & Clank do pobrania

Darmowe gry i oferty rozrywkowe dla społeczności PlayStation rozpoczynają się w marcu i potrwają do czerwca. To dopiero początek tego, co czeka na grę w domu. W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat bezpłatnych gier i ofert rozrywki, które pojawią się w społeczności PlayStation. 

Pobierz Ratchet & Clank PS4 za darmo pełna wersja gry https://blog.playstation.com/2021/02/23/play-at-home-returns-four-months-of-offers-for-playstation-games-and-entertainment-begin-march-1/