Razer Kraken słuchawki dla graczy

2015-05-04 0 przez Pliki

Jesteś graczem? Kochasz sport? Potrzebujesz słuchawek, które idealnie zaspokoiłyby Twoją potrzebę pełnej imersji podczas gry, jak i służyły do słuchania muzyki podczas wieczornych maratonów? Razer Kraken to produkt specjalnie dla Ciebie!

Razer Kraken – poczuj moc różnorodności


W headsecie Kraken jedno jest pewnie – są to prawdopodobnie najwygodniejsze słuchawki, jakie kiedykolwiek powstały. Razer, podczas projektowania słuchawek skupił się bowiem nie tylko na zapewnieniu idealnej funkcjonalności sprzętu i jakości dźwięku ale również na ergonomii.

Słuchawki o całkiem ciekawym, nowoczesnym designie zostały stworzone przy pomocy profesjonalnych graczy oraz atletów, by zapewnić maksymalną wygodne użytkownikom. W ten sposób słuchawki osiągnęły najbardziej optymalną wagę 293 g.

razer-kraken-pro-green-gallery-01

Mocne membrany pewnością niezapomnianych wrażeń


Słuchawki posiadają mocne i całkiem duże, wynoszące 44 mm membrany z magnesem neodymowym. Zostały one nastrojone w ten sposób, by uzyskać niemalże krystalicznie czysty dźwięk w zakresie wysokich i średnich częstotliwości przy głębokich i ciepłych basach. Szerokie spektrum pasma przenoszenia (20Hz-20 kHz) sprawia, że podczas rozgrywki nawet najmniejszy dźwięk nam nie umknie, przez co zwiększy się nasza efektywność w walce. Słuchawki posiadają impedancję wynoszącą przy 1kHz 32 Ω oraz czułość (mierzona przy 1kHz, 1V/Pa) równą 110±4dB. Moc na wejściu wynosi w nich zaledwie 50 mW. Zastosowanie ponad 1,3 m kabla oraz wtyczki analogowej typu jack sprawia, że z headsetu korzystać możemy na dowolnej platformie, będąc zapewnionymi o ich niezawodności.
Niesamowite doznania zapewnia również pełna izolacja dźwiękowa. Średnica słuchawek wynosi 50 mm. Dzięki specjalnej budowie nauszników, w których wykorzystano poduszki ze specjalnego pluszu, żaden dźwięk nie tylko nie wydostanie się na zewnątrz, lecz również nie dotrze z zewnątrz do naszych uszu, dzięki czemu będziemy w stanie w pełni oddać się rozgrywce.


W pełni elastyczny mikrofon


Niezaprzeczalnym plusem Razer Kraken jest mikrofon, który w pełni możemy ukryć w lewej słuchawce naszych słuchawek. Co więcej, jego elastyczny design sprawia, że możemy w pełni dostosować go do naszych potrzeb, niezależnie od tego, czy akurat biegamy czy prowadzimy ciężką, wirtualną batalię. Dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia (0,1- 10 kHz), SNR wynoszącej aż 52 dB oraz czułości (w 1 kHz, 1V/Pa) równej 40 ± 3dB, mamy pewność, że żaden dźwięk nie zostanie przeoczony niezależnie od tego, do czego w danym momencie używamy headsetu.

Razer Kraken to z pewnością świetna propozycja dla osób wymagających od sprzętu pełnej różnorodności. Ten wyjątkowy headset z pewnością okaże się być inwestycją na długie, długie lata.

Sprawdź aktualną cenę Razer Kraken Pro