Gwiazdkowe inspiracje prezentowe

2014-12-15 0 przez Pliki

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Chcesz sprawić swoim najbliższym wyjątkowy prezent, który nie tylko sprawi wielką radość, lecz także będzie na tyle solidny, że posłuży im przez długie lata. Aby prezent był udany, powinien spełniać również jeszcze jeden warunek – być oryginalnym na tyle, aby wyróżnić się spośród innych prezentów znalezionych tego dnia pod choinką. Szukasz inspiracji? Posłużymy radą!

Postaw na… nowoczesność!

W dobie postępu technologicznego warto sięgnąć po nowoczesny prezent. Wbrew pozorom, taki wybór ucieszy również seniorów. Babci, dziadkowi lub rodzicom wielką radość sprawi telewizor, dzięki któremu oglądanie ulubionych seriali oraz filmów będzie nie tylko przyjemne, ale również zdrowsze. Wyraźniejszy obraz wyświetlany na dużym ekranie nie zmęczy wzroku, zadowolony senior dostrzeże znacznie więcej szczegółów. A zamiast telewizora, proponujemy na przykład nowy telefon stacjonarny, z wyraźnymi, dużymi klawiszami, dzięki któremu wybieranie i wykonywanie połączeń nie będzie stanowić problemu i kontakt z rodziną będzie jeszcze łatwiejszy.

zakupy-online

Romantyk, czy imprezowicz?

Aby wybrać prezent idealny, należy jak najlepiej poznać obdarowywaną osobę – jej charakter, preferencje, zainteresowania. Subtelnym, romantycznym duszom z pewnością spodoba się aparat fotograficzny, za pomocą którego będą mogły uwieczniać ulotne, urokliwe chwile, zapierające dech w piersiach widoki lub bliskie spotkania ze zwierzętami. Energetycznym melomanom warto kupić urządzenie, które maksymalnie uatrakcyjni im słuchanie ulubionych utworów i sprawi, że dźwięk odtwarzany na sprzęcie grającym zaskoczy większą głębia i czystością niż dotychczas – wspaniałym wyborem będą różnego rodzaju głośniki, kolumny lub poręczne słuchawki.

Co dla najbliższych?

Co roku często pojawia się podobny dylemat… łatwiej wbrew pozorom obdarować osobę nieco dalszą, niż naszych najbliższych – partnerkę lub partnera oraz rodziców lub dzieci. Co kupić mężowi, narzeczonemu lub chłopakowi? Dobrym posunięciem będzie dostosowanie prezentu do trybu życia lub rodzaju aktualnie wykonywanej pracy – zabieganemu biznesmenowi z pewnością przyda się porządny, nowoczesny smartfon, który w swej funkcjonalności połączy rozrywkę z opcjami przydatnymi w obowiązkach zawodowych. Również kobiecie spodoba się elegancki telefon, na którym będzie mogła korzystać z licznych aplikacji – do biegania, jazdy na rowerze czy innych ćwiczeń fizycznych, do gotowania i robienia zakupów, do utrzymania zgrabnej sylwetki, do kontaktu z przyjaciółmi oraz wyszukiwania inspiracji przydatnych w wielu aspektach życia codziennego. Inną propozycją może być odtwarzacz MP3 lub MP4 – w tym przypadku nie ma podziału na płeć – muzyki lubi słuchać przecież każdy.

A dla milusińskich…

Co zaś kupić dzieciom? Kiedy w pokoju najmłodszych brakuje już miejsca na kolejne pluszaki, albo dzieci wyrosły już z zabawy klockami, dobrym rozwiązaniem będzie konsola wraz z ciekawymi akcesoriami, takimi jak np. kierownica, wygodny joystick lub gamepad. Wybór gier jest obecnie utrudniony ze względu na niezwykle bogatą ofertę – przed dokonaniem wyboru warto podpatrzeć, czym dziecko się interesuje, lub poszukać w Internecie informacji na temat aktualnie najmodniejszych tytułów.

Wybierając prezent pod choinkę, zamiast w kolejny sweterek warto zainwestować w ciekawy gadżet. Warto wszak zobaczyć uśmiech na twarzy obdarowanego.

Wszystkie omawiane w tekście przykłady prezentów oraz inne multimedia znajdziesz na  serwisie internetowym oferującym nowoczesne prezenty na miarę XXI wieku.