RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition za darmo

2020-09-18 0 przez Pliki

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition za darmo do pobrania od Epic Games Store. Gra dostępna za darmo do ściągnięcia od 24 września 2020, godzina 17.00. Zbuduj park rozrywki wszech czasów i odkryj na nowo doceniony przez krytyków i graczy symulator kolejek górskich. Poczuj dreszcz emocji w grze, która zdefiniowała ten gatunek, uzupełnionej o dwa olbrzymie dodatki.

Twój park. Twoje zasady. Cokolwiek chcesz stworzyć, w grze RollerCoaster Tycoon 3 znajdziesz odpowiednie narzędzia i będziesz mieć swobodę budowania parku rozrywki z Twoich marzeń.

Zarządzaj jak potentat w branży i dotrzyj na szczyt. Kontroluj finanse, sklepy, usługi i personel parku rozrywki, aby odnosić sukcesy w kilkunastu scenariuszach. Zostań prawdziwym potentatem w branży i rozwijaj obiecującą karierę lub stwórz swój idealny park rozrywki bez martwienia się o pieniądze w trybie piaskownicy. Zaspokajaj potrzeby swoich gości i dbaj o bezproblemowe funkcjonowanie Twojego parku rozrywki, aby odnieść sukces.

Przygotuj się na zmoczenie i dziką rozrywkę dzięki dodatkom Soaked! i Wild! Edycja Kompletna obejmuje zawartość z dodatków Soaked! i Wild! Zmierz się z dodatkowymi wyzwaniami związanymi z budową zachwycających parków wodnych i spektakularnych wybiegów dla dzikich zwierząt oraz zarządzaniem nimi.

Ulepszona rozgrywka na komputerze. Po raz pierwszy możesz zagrać w RollerCoaster Tycoon 3 na szerokim ekranie w rozdzielczości 1080p i przy zwiększonej kompatybilności umożliwiającej zabawę na nowym sprzęcie.

Skorzystaj z atrakcji. Przejedź się stworzonymi przez siebie kolejkami górskimi dzięki wyjątkowemu trybowi kamery zastosowanemu w grze RollerCoaster Tycoon 3.

Mnóstwo możliwości. Możesz wypełnić swój tętniący życiem park ponad 300 kolejkami górskimi i atrakcjami, 500 elementami scenerii, 60 sklepami i punktami usługowymi oraz 20 zwierzętami, o które możesz się troszczyć.

Projektowanie gości. Za pomocą narzędzia Peep Designer możesz tworzyć własnych gości i przekonać się, jak oceniają Twoje dzieła. MixMaster zachwyć swoich gości przygotowanymi osobiście pokazami laserów i fajerwerków.

Pobierz RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition za darmo pełna wersja gry po polsku https://www.epicgames.com/store/pl/product/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition/home