Rysiek – antyradar i kamera

2017-01-20 0 przez Pliki

Rysiek – antyradar i kamera to najlepsza darmowa aplikacja dla kierowców na telefon Android, iOS i Windows Phone która ostrzega gdzie są fotoradary i kontrole policji oraz prezentuje zawsze aktualne informacje o sytuacji drogowej, w tym obowiązujące ograniczenia prędkości. Dodatkowo dzięki wideorejestratorowi umożliwia nagrywanie filmów z drogi pełniąc funkcję kamery samochodowej, więc nie musimy kupować osobnego urządzenia.

Rysiek antyradar za darmo nie tylko widzi misie, ale także inne ciekawe rzeczy:
– fotoradary,
– kontrole drogowe,
– wypadki,
– patrole policji,
– remonty,
– blokady dróg
– złe warunki pogodowe,
– niebezpieczne miejsca,
– obowiązujące w danym miejscu ograniczenia prędkości.

Rysiek – antyradar i kamera

Z Ryśkiem w prosty sposób zgłosisz i odbierzesz aktualne informacje drogowe. Dzięki unikalnej technologii Community CB Rysiek wykorzystuje informacje pochodzące z wielu źródeł:
– od swoich użytkowników,
– od użytkowników NaviExpert,
– z nasłuchów tradycyjnego CB Radia,
– z monitoringu radia i internetu.

Ostrzeżenia drogowe zgłaszane przez użytkowników Rysiek – antyradar i kamera są także weryfikowane w centrach moderacji. Wszystko po to, by nic Ci nie przeszkodziło w dobrej jeździe!
Dodatkowo dzięki opcji wideorejestracji możesz korzystać z Ryśka jak z kamery samochodowej i nagrywać swoje drogowe przejazdy oraz ślady trasy w pamięci telefonu lub na karcie SD. Filmy z kamerki nagrywane są w pętli więc nie musisz się bać, że  zapełnią pamięć urządzenia.

Rysiek antyradar chwali się że pokonał konkurencję: Yanosik, iCoyote, Autoradar i RadarSTOP w teście przeprowadzonym na trasie Warszawa – Gdańsk aplikacja wykryła najwięcej poważnych zagrożeń na drodze, czyli mobilnych kontroli.

Pobierz darmowy antyradar Rysiek na telefon Android, iOS i Windows Phone już dziś i zapomnij na zawsze o mandatach od policji oraz konieczności kupowania dodatkowego wideorejestratora samochodowego.