SkyShowtime za darmo filmowe hity i seriale online

2023-09-08 0 przez Pliki

SkyShowtime za darmo 7 dni okres próbny to zupełnie nowa platforma streamingowa oferująca najwspanialszą rozrywkę, największe filmowe hity i seriale online prawie za darmo bo w miarę niskiej opłacie miesięcznej na wyłączność Jurassic World Dominion, Minionki: Wejscie Gru, Wiking, Yellowstone, Tulsa King, Top Gun: Maverick. Dołącz już teraz i skorzystaj z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a potem płać tylko 24.99 zł/miesiąc.

Poznaj najnowsze i najlepsze produkcje najsłynniejszych światowych wytwórni. SkyShowtime to zupełnie nowa platforma streamingowa, oferujące produkcje najsłynniejszych wytwórni, takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios i Peacock czy Nickelodeon, SHOWTIME®, Paramount+ i Paramount Pictures. Nasz wyjątkowy katalog pęka w szwach od ekscytujących i wciągających treści, takich jak nowe filmy i seriale na wyłączność, rozrywka dla dzieci i całej rodziny, autentyczne historie i dokumenty, a także cała biblioteka po brzegi wypełniona klasyką kina i telewizji.

Fantastyczna rozrywka nie musi kosztować kroci. Z okazji naszej premiery pragniemy złożyć Ci ofertę, którą trudno odrzucić. Dołącz już dziś i ciesz się nieograniczoną rozrywką za pół ceny na zawsze.

Oferta dostępna jest tylko przez ograniczony czas, więc nie zwlekaj!

Rezygnujesz, kiedy chcesz i oglądaj online.

50% taniej w stosunku do standardowej miesięcznej subskrypcji SkyShowtime aż do rezygnacji. Oferta dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów i subskrypcji miesięcznych. Dostępna wyłącznie na SkyShowtime.com. Obowiązuje do godz. godz. 23:59, 11.04.2023 .

Oglądaj w dowolnym miejscu i czasie, na każdym urządzeniu i bez limitów pobierania. Jakie filmy i seriale będzie można obejrzeć?

Skyshowtime

Można tam znaleźć popularne produkcje, takie jak MinionkiJak wytresować smokaTrolleSing czy Sekretne życie zwierzaków domowych.

Pojawią się także znane hity akcji: Gliniarz z Beverly HillsGladiatorKing KongMission: Impossible i wiele więcej. Nie zabraknie również popularnych dramatów i romansów, a wśród nich między innymi ekranizacje słynnych książek – Duma i uprzedzenie i Anna Karenina, a także Czas na miłośćJak stracić chłopaka w 10 dni, czy Nothing Hill

Również fani musicali znajdą na SkyShowtime coś dla siebie! Można tam obejrzeć muzyczne produkcje, takie jak: Mamma MiaLes Misérables. NędznicyUpiór w operzeGrease, a także Grease: Na żywo! Użytkownicy platformy będą mogli również nadrobić kultowe filmy. Wśród nich: Park jurajskiSzczęki, Pulp FictionPowrót do przyszłości, czy Ojciec Chrzestny

Seriale Skyshowtime to np. 1883, 1923, Akademia wampirówAll the Sins, Amerykański żigolakBurmistrz KingstownSky Med, Star Trek: Strange New WorldsThe Calling, Indeks strachu, The Offer, Tulsa King Yellowstone. CSI: Kryminalne zagadki Las VegasDexter czy Gangi Londynu. Nie zabraknie również dramatów, między innymi: Downton AbbeyMiasteczko Twin PeaksMr. RobotGrimmMagicyKsięga czarownic i wiele więcej. Równie ciekawe wydają się propozycje serialowe dla młodszych widzów! Będą oni mogli znaleźć na platformie hitowe produkcje, w tym: Wróżkowie chrzestniDora poznaje światSpongeBob Kanciastoporty, czy Pingwiny z Madagaskaru.

Najnowsze i najlepsze produkcje od największych światowych wytwórni. Nieważne, czy masz ochotę na najnowszy hitowy film akcji, wzruszający i krzepiący film dla całej rodziny czy popularny, wciągający serial. Wszystko to znajdziesz na SkyShowtime. Dobra alternatywa dla Netflix, Amazon Prime Video czy Disney https://www.skyshowtime.com/pl