Sniper Ghost Warrior 3 za darmo

2018-04-16 1 przez Pliki

Sniper Ghost Warrior 3 za darmo do pobrania pełna wersja po polsku. Zobacz zwiatun gry zaprezentowany przez CI Games, twórców serii gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen.

Jon North w trailerze Sniper Ghost Warrior 3 do pobrania za darmo pokazuje jak niebezpieczny może być w eliminowaniu celów. Strzelanie z karabinu snajperskiego to nie jedyny sposobów na pozbycie się wroga – możemy użyć broni białej, wysadzić przeciwników (wykorzystując łatwopalne czerwone beczki) czy nawet kopać przeciwnika. Ale najbardziej widowiskowe jest użycie amunicji przeciwpancernej.

Sniper Ghost Warrior 3 | Official Dangerous Trailer

Gra Sniper Ghost Warrior 3 do ściągnięcia z chomikuj to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w grze snajperskiej. Wcielimy się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkrywać będziemy w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. W grze Sniper Ghost Warrior 3  będziemy mogli dostosowywać broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha. Darmowe keye do gry.

Pobierz Sniper Ghost Warrior 3 za darmo na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC. Zobacz jak zdobyć klucze do gry za darmo.