Worms Revolution Gold Edition za darmo

2022-12-27 0 przez Pliki

Worms Revolution Gold Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w GOG od 27 grudnia od godziny 15 00. Kolejna odsłona popularnej serii strategiczno-zręcznościowej, nawiązująca do starszych odsłon cyklu, zapoczątkowanego przez studio Team 17 jeszcze w 1995 roku. Wzorem poprzednich części serii, walka odbywa się w ograniczonych czasowo turach, a celem zabawy jest eksterminacja drużyny przeciwnika za pomocą całego arsenału wymyślnych broni i gadżetów.

Mimo wykorzystania klasycznej mechaniki, twórcy wprowadzili do rozgrywki kilka całkiem nowych rozwiązań. Należy do nich obecność rozmaitych obiektów, które możemy przesuwać bądź niszczyć. Zwiększono także rolę wody, którą możemy wykorzystać do zmycia lub podtopienia przeciwnika. Po raz pierwszy w historii serii robaki podzielono na klasy – naukowca, żołnierza, strażnika oraz zwiadowcę – posiadające swoje mocne i słabe strony. Gra wykorzystuje trójwymiarowy silnik graficzny, lecz ukazana została w klasycznej perspektywie 2,5D. Zrezygnowano przy tym jednak z typowo komiksowego stylu, wyróżniającego ostatnie odsłony cyklu. BEZ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry.

Worms Revolution Gold Edition do pobrania

pakiet zawiera bezpłatne dodatki do gry

 • Worms Revolution
 • DLC Worms Revolution – Customization Pack
 • DLC Worms Revolution – Mars Pack
 • DLC Worms Revolution: Funfair DLC
 • DLC Worms Revolution: Medieval Tales DLC

Worms Revolution to klasyczna gra strategia turowa, która pojawi się na PC, oferując ekscytujące nowe funkcje i piękną grafikę 3D, zachowując przy tym klasyczną rozgrywkę 2D, którą uwielbiają fani. Wybierz rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza, który zawiera zarówno kampanie, jak i misje z puzzlami, lub zanurz się bezpośrednio w wojnie dla wielu graczy, grając lokalnie. Po raz pierwszy zobaczysz włączenie dynamicznej wody, obiektów fizycznych i klas robaków! Dostosuj swoje wrażenia, wybierając klasy, którymi grasz, jak wyglądają, a nawet jak mówią!

Worms Revolution stawia eksplodującą owcę w konflikcie robaka z robakiem i przenosi go prosto w XXI wiek.

Worms za darmo

 • Akty klasowe! Wybierz jedną z 4 różnych klas: Żołnierza, Skauta, Naukowca i Ciężkiego. Gracze mogą odblokować łącznie 16 robaków (po 4 z każdej klasy), aby utworzyć swoje drużyny. Do meczu można dołączyć dowolną kombinację klas.
 • Dostosuj swoje robaki! Dostosuj swoje robaki za pomocą różnych czapek, okularów, wąsów, nagrobków, tańców zwycięstwa, banków dźwięków i po raz pierwszy bibelotów!
 • Rozbudowany tryb dla jednego gracza. Walcz w 32 misjach kampanii dla jednego gracza. Masz ochotę poćwiczyć swój mózg i mięśnie? Czeka na Ciebie 20 misji puzzli!
 • Zawiera edytor poziomów. Twórz nowe środowiska dla robaków, w których możesz walczyć i niszczyć.
 • Oszałamiające nowe krajobrazy. Walcz na śmierć i życie w 4 wyjątkowych środowiskach: Plaża, Kanał, Farma i Upiorny.
 • Bitwy wieloosobowe! Weź udział w lokalnych bitwach dla wielu graczy z maksymalnie 4 graczami. Wybierz spośród 3 różnych trybów gry: Deathmatch, Forts lub Classic.
 • Dynamiczna woda. Dynamiczna woda pojawia się w wielu nowych broniach i narzędziach, a także może pojawiać się już w krajobrazie w meczach.
 • Eksplodujące obiekty fizyczne! Obiekty fizyczne to zniszczalne przedmioty, które mają niszczycielskie efekty, ponieważ niektóre mają różne właściwości, gdy eksplodują. Uważaj, bo uwalniają ogień, truciznę i wodę!
 • Nowa broń. Zmyj te robaki za pomocą nowej broni wodnej: Bomby Wodnej, Pistoletu Wodnego i Uderzenia Wodnego. Wodę dynamiczną można odprowadzać za pomocą nowego narzędzia Plug Hole. Jest też Stick Up, który służy do kradzieży z ekwipunku przeciwnika oraz Klucz, który może naprawić uszkodzone Działka strażnicze i obiekty fizyczne.
 • Zabawny scenariusz i talent głosowy. Worms Revolution łączy dwie legendy komedii, które ożywiają humorystyczny świat Worms. Dean Wilkinson, zdobywca wielu nagród BAFTA, napisał scenariusz, który w zabawny sposób został ożywiony przez znakomitego Matta Berry’ego jako niewidzialnego narratora gry, Dona Keystone’a, twórcy filmów dokumentalnych o dzikiej przyrodzie.

Pobierz Worms Revolution Gold Edition za darmo na komputer PC od GOG https://www.gog.com/game/worms_revolution