Audiobooki za darmo Audioteka Klub kod na 30 dni

2022-10-21 0 przez Pliki

Audioteka Klub kod na 30 dni Audiobooki za darmo do słuchania po polsku mogą być najlepszymi przyjaciółmi podczas podróży. Dzięki nim umysł jest czymś zajęty, a oczy są skupione na jeździe. Można stosować audiobooki na płycie CD, ale nie są wygodne w użyciu ze względu na jej rozmiar. Dobrze jednak, aby samochód był wyposażony w gniazdo audio albo Bluetooth aby móc podłączyć telefon. Natomiast, gdy tego nie posiadamy, to oczywiście do odtworzenia wystarczy mini adapter FM lub adapter do kasety magnetofonowej.
Darmwe Audiobooki mp3 są także idealne dla biegaczy, rowerzystów oraz niewidomych.
Dobrze, skoro tak bardzo lubimy audiobooki do pobrania pełne wersje po polsku, to w jaki sposób przesłać je na telefon? Jest na to kilka sprawdzonych opcji. Jednakże, gdy chcemy mieć audiobooka w wysokiej jakości dźwięku, musimy trochę w to zainwestować.

Audioteka Klub kod na darmowe 30 dni Allegro SMART – dostęp do tysięcy audiobooków za darmo przez 3 miesiące Audioteka. Zarejestruj konto Audioteki lub zaloguj się na istniejące. Utwory dostępne w usłudze Audioteka Klub odsłuchasz tylko w aplikacji mobilnej Audioteki.

Audiobooków możesz słuchać jedynie w bezpłatnej aplikacji Audioteki na smartfonie lub tablecie z systemem Android (wersja 5.0 i wyższe) oraz iOS (wersja 10 i wyższe). Aplikacje znajdziesz na stronie https://audioteka.com/pl/applications

Treści, do których dostaniesz dostęp w ramach promocji, możesz słuchać wyłącznie w aplikacji Audioteki (w tym również bez bieżącego dostępu do internetu). Nie jest możliwe pobieranie tych treści jako osobnych plików dźwiękowych

Wpisz swój login Allegro lub adres e-mail, aby wygenerować kod.

 Kod biuletyn wpisujemy na stronie promo.audioteka.com w polu „Aktywuj dostęp”. Kod ważny do 31.10.2022 r.

Audible.com

Jedną z najpopularniejszych opcji jest Audible.com. W swojej ofercie posiada około 100 tysięcy książek mówionych w profesjonalnej jakości. Możesz przenosić swoje książki z urządzenia na urządzenie nawet razem ze sprzętem, który nie jest Androidem. To wygoda, która jednak trochę może kosztować. Książki chronione są przez DRM i jesteś ograniczony w korzystaniu z innych aplikacji niż dźwiękowych i nie możesz pobierać pliku ze zbyt wielu urządzeń jednocześnie. Jakość książek audio jest naprawdę dobra a wybór – szeroki. Możesz wybrać tę usługę na okres próbny 30 dni (pierwsza książka jest za free) a następnie, po tym czasie płacisz 14.95 dolarów miesięcznie.

Amazon Whispersync

Amazon posiada program, który pozwala na tańszy zakup książek audio w wersji e-book, a następnie synchronizuje zakładki pomiędzy tymi dwoma formatami. Jeśli więc jesteś np. na  2 rozdziale e-booka ‘Lew, Czarownica i Stara Szafa’, to automatycznie jesteś na tym samym rozdziale audiobooka.

Książka mówiona to fantastyczna sprawa dla kierowców, którzy chcą słuchać książki w samochodzie, a poczytać podczas lunchu. Wszystko to mieści się w aplikacji Audible.

Kupuj indywidualnie

Inne księgarnie internetowe takie jak na przykład Edyp.pl, oferują bezpośrednią sprzedaż audiobooków. Możesz się rozejrzeć i znaleźć książki o wiele tańsze niż miesięczna opłata za Audible. Po za tym większość z nich jest sprzedawana w formacie mp3, który jest standardowym formatem plików audio. Można je zatem odtwarzać w prawie każdej aplikacji obsługującej mp3, włączając Google Play Music oraz Amazon Cloud Player.

Wielu innych niezależnych wydawców książek i magazynów zaczęło sprzedawać audiobooki właśnie w tym formacie.

Zdobądź Audiobooki za darmo

Nie chodzi tu o kradzież, w żadnym razie. Bez problemu można uzyskać audiobooki za darmo i legalnie z chomikuj, youtube, cda za pośrednictwem domeny własności publicznej. Tak, oznacza to, że książki te są dość stare, ale kto nie chciałby od czasu do czasu posłuchać, któregoś dzieła Dickens’a, albo książki ‘Czarnoksiężnika z Krainy Oz”? Jest to naprawdę świetna okazja do posłuchania klasyków. W Internecie znajdziemy mnóstwo źródeł z darmowymi audiobookami, które najczęściej czytane są przez wolontariuszy w celu lepszej dostępności książek dla wszystkich, szczególnie dla osób niewidomych i niedowidzących.

Możesz korzystać z wielu odtwarzaczy do audiobooków, jednak jednym z najbardziej popularnych jest LibriVox Audio Book Player, w którym przeglądanie i pobieranie tytułów jest już zintegrowane z aplikacją. Nie ma potrzeby pobierania pliku mp3 z innego źródła, a następnie ładowania go na Twoje urządzenie.