SUMo program do aktualizacji oprogramowania

2020-01-01 0 Pliki

SUMo Software Update Monitor program do aktualizacji oprogramowania za darmo do pobrania na komputer. SUMo to bardzo popularny monitor aktualizacji oprogramowania, którego można użyć do przeskanowania komputera w poszukiwaniu aplikacji wymagających aktualizacji. SUMo był w stanie znaleźć największą liczbę aktualizacji oprogramowania na moim komputerze testowym, ale nie oferuje bezpośredniego pobierania i instalacji aktualizacji i może być odpowiedni dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

W przeciwieństwie do wbudowanych funkcji automatycznych aktualizacji, SUMo informuje, czy aktualizacje są dostępne, zanim będzie konieczne korzystanie z oprogramowania.

Secunia to źródło informacji o zagrożeniach związanych z lukami w aplikacjach. Personal Software Inspector jest aplikacją wykorzystującą te doświadczenia oraz bazę informacji o zagrożeniach. PSI skanuje komputer badając jakie zainstalowane są na nim aplikacje i sprawdza w swojej bazie czy wśród zainstalowanych przez użytkownika programów są te niosące zagrożenie. Dostępne są dwa widoki uproszczony (SIMPLE) – kierowany do mniej zaawansowanych użytkowników oraz rozszerzony (ADVANCED) dla bardziej dociekliwych. Po zakończeniu skanowania prezentowane jest zestawienie niebezpiecznych aplikacji oraz sugerowane działania. Wystarczy kliknąć w ikonkę by zaktualizować program lub zajrzeć na forum Secunii poświęcone zagrożeniom w odpowiednich produktach.

Pobierz SUMo program za darmo http://www.kcsoftwares.com/?download