GameMaker Studio 2 za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

GameMaker Studio 2 za darmo to aplikacja do tworzenia gier dla platform iOS, Android, komputer stacjonarny Windows, Mac OS i przeglądarki internetowe obsługujące technologię HTML5. Program pozwala na zarządzanie całym procesem tworzenia gier od budowania pierwszych zarysów koncepcyjnych po gotowe projekty z grafikami, efektami dźwiękowymi, czcionkami i wiele innych. Program wykorzystuje technologię drag&drop, dzięki której możliwe jest stworzenie gry jedynie za pomocą ruchów myszką, bez umiejętności programowania.

GameMaker Studio 2 jest najnowszym i największym wcieleniem GameMaker program do tworzenia gier!

Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść od pomysłu do ukończonej gry. Program do tworzenia gier GameMaker Studio 2, bez barier wejścia i potężnej funkcjonalności, jest najlepszym środowiskiem programistycznym 2D! Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby usprawnić proces programowania i zapewnić Ci wszystkie zasoby potrzebne do rozpoczęcia pracy, co oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do tego, co możesz osiągnąć. Udostępnienie tworzenia gier wszystkim oznacza usunięcie barier w rozpoczęciu. Korzystając z naszego intuicyjnego środowiska programistycznego „przeciągnij i upuść”, możesz uruchomić grę w ciągu kilku minut, bez konieczności pisania kodu! 

Wbudowany język GameMaker (GML) pomaga nauczyć się programować w ruchu, a nie wskakiwać na głębsze etapy kodowania. Korzystanie z pojedynczego przepływu pracy programistycznej GameMaker Studio 2 pozwala eksportować grę bezpośrednio na pulpit systemu Windows, Mac OS X, Ubuntu, Android, iOS, tvOS, fireTV, Android TV, Microsoft UWP, HTML5, PlayStation 4 i Xbox One.

Darmowe pobieranie z chomikuj GameMaker Studio 2 pełna wersja po polsku YoYo Games.

Pobierz GameMaker Studio 2 za darmo program do tworzenia gier. https://www.yoyogames.com/gamemaker