TIDAL za darmo Premium na 90 dni

2021-07-09 0 przez Pliki

TIDAL za darmo Premium na 90 dni. Promocja tylko dla nowych kont. 3 miesiące Tidal Premium lub Tidal HiFi dla nowych kont za 0 zł, po 3 miesiącach 19,90 lub 39,90 w zależności od wybranego wariantu.

TIDAL to aplikacja, dzięki której możesz słuchać muzyki w swoim telefonie, tablecie i komputerze bez ograniczeń – w dowolnym miejscu i w każdej chwili. Wybieraj z ponad 48,5 miliona utworów i ponad 175 000 materiałów video.

Ważna garść informacji –
1. Należy założyć na nowy e-mail
2. Mozna użyć karty ktorą już kiedyś było płacone na Tidal
3. Z subskrypcji można od razu po aktywacji konta zrezygnować aby nie byla automatucznie kontynuowana
– jest pytanie czy napewno chcesz stracić dostep do muzyki (czy podobne pytanie) tu potwierdzamy, oznacza to ze po 4 miesiacach konto przestanie byc premium

Jak aktywować promocję?

Pobierz najnowszą aplikację TIDAL za darmo na swój telefon z systemem Android Pobierz aplikacje Tidal z Google play . Zacznij odtwarzać dowolny utwór.

Streamowanie muzyki z Tidala przez 6 miesięcy za darmo –  przejdź na stronę promocji tidal i podaj kod SODEXO60. Następnie trzeba zarejestrować swoje konto i podać dane karty płatniczej.

TIDAL za darmo

Aby rozpocząć korzystanie z TIDAL, pobierz na telefon z systemem Android aplikację TIDAL. Aplikację możesz pobrać ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację TIDAL i kliknij WYPRÓBUJ. Potem zacznij odtwarzać dowolny utwór i włącz dostęp do aplikacji na 3 miesiące za DARMO! Po aktywacji promocji TIDAL ZA DARMO PRZEZ CAŁE LATO w aplikacji TIDAL, dostaniesz SMS-a od TIDAL z potwierdzeniem aktywacji oraz z loginem i hasłem. Twój login daje Ci dostęp do słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline. Jeśli nie masz tego SMS-a, sprawdź, jak odzyskać hasło (przejdź do pytania numer 4).