TIDAL za darmo Premium na 60 dni

19 maja 2020 0 Pliki

TIDAL za darmo Premium na 60 dni. Promocja tylko dla nowych kont.

TIDAL to aplikacja, dzięki której możesz słuchać muzyki w swoim telefonie, tablecie i komputerze bez ograniczeń – w dowolnym miejscu i w każdej chwili. Wybieraj z ponad 48,5 miliona utworów i ponad 175 000 materiałów video.

Jak aktywować promocję?

Pobierz najnowszą aplikację TIDAL za darmo na swój telefon z systemem Android Pobierz aplikacje Tidal z Google play . Zacznij odtwarzać dowolny utwór.

Streamowanie muzyki z Tidala przez 6 miesięcy za darmo –  przejdź na stronę promocji tidal i podaj kod SODEXO60. Następnie trzeba zarejestrować swoje konto i podać dane karty płatniczej.

TIDAL za darmo

Aby rozpocząć korzystanie z TIDAL, pobierz na telefon z systemem Android aplikację TIDAL. Aplikację możesz pobrać ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację TIDAL i kliknij WYPRÓBUJ. Potem zacznij odtwarzać dowolny utwór i włącz dostęp do aplikacji na 3 miesiące za DARMO! Po aktywacji promocji TIDAL ZA DARMO PRZEZ CAŁE LATO w aplikacji TIDAL, dostaniesz SMS-a od TIDAL z potwierdzeniem aktywacji oraz z loginem i hasłem. Twój login daje Ci dostęp do słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline. Jeśli nie masz tego SMS-a, sprawdź, jak odzyskać hasło (przejdź do pytania numer 4).