Tinder Plus za darmo na 6 miesięcy

2022-08-05 0 przez Pliki

Tinder Plus za darmo na 6 miesięcy promocja w AppGallery. Pobierz Tinder aplikacja na komputer stacjonarny lub laptop z systemem Windows. Prezent do znalezienia w Huawei Appgallery w sekcji Prezenty.
NIE trzeba mieć Huaweia, żeby skorzystać z promocji Tinder Plus za darmo kod do aplikacji.

Pierwszym krokiem jest pobranie AppGallery, założenie konta przez darmowy VPN np z UrbanVPN i wybór regionu Hiszpania i pobrać 20 aplikacji z listy w akcji (nie trzeba ich nawet otwierać, można pobrać i usunąć).
Po odebraniu kodu aktywujemy przez przeglądarkę internetową ze zmianą lokalizacji. Tylko w tym kraju aktualnie dostępny jest kod. Ci co posiadają już konto w aplikacji muszą tylko zmienić region w ustawieniach. Wybieramy w nim lokalizację Hiszpania, odpalamy w przeglądarce Tindera, przechodzimy do ustawień i wklejamy uzyskany kod promocyjny. Jeśli postępowaliście zgodnie z instrukcją to możecie cieszyć się darmowymi 6 miesiącami w wersji Plus. 

Otwórz AppGallery na urządzeniu HUAWEI lub zainstaluj. https://consumer.huawei.com/pl/mobileservices/appgallery/

Jest duża szansa, że ​​słyszałeś o bardzo popularnej randkowej aplikacji Tinder jest dostępna w Apple App Store i Google Play Store i pozwala poznać ciekawych nowych przyjaciół, gdziekolwiek jesteś! Tinder jest aplikacją randkową wyłącznie do urządzeń mobilnych, ale Andy emulator Android pozwala na pobranie i zainstalowanie Tinder na PC.

Po pobraniu Andy można używać Tinder na komputerze PC. Wystarczy zalogować się do swojego konta Tinder i przeglądać profile i bezpośrednio wysyłać wiadomości.

Tinder na Windows PC

to jedna z najlepszych aplikacji randkowych dostępnych obecnie. Tinder posiada łatwy w obsłudze interfejs i można zacząć komunikować się z nowymi ludźmi i od razu poznawać nowych przyjaciół.

Wystarczy przesunąć palcem

Najbardziej popularna funkcja Tinder jest zdolność do pominięcia lub pokazać zainteresowanie innego użytkownika z prostym przesunięciem ekranu. Wystarczy przesunąć palcem w lewo, jeśli nie jesteś zainteresowany i przesuń w prawo, jeśli uważasz, że zasługuje na odczuwalna !

Choć przewidywanie kursów, jeśli on lub ona będzie lubić cię, Andy pozwala wykonywać inne swoje obowiązki przy komputerze i wielozadaniowych na najwyższym poziomie, aby zabrać swoje myśli od niej na chwilę. Więc równie dobrze można wrócić do pracy, czekając, aby dopasować z nowym przyjacielem! Pobierz Tinder na PC z Andym, dzięki czemu można przeglądać krzesiwo na monitorze komputera.

Po pobraniu Tinder na PC z Andym, nadal można przejąć kontrolę nad jego cech magnetycznych przy użyciu smartfona jako wirtualnego kontrolera. Technologia krawędź tnąca Andy daje pełną funkcjonalność przy użyciu krzesiwo na PC.

Ktoś cię lubi!

Z aplikacja randkowa Tinder, można tam zobaczyć zdjęcia i profile innych użytkowników w Twojej okolicy. Jeśli widzisz kogoś znaleźć atrakcyjne lub zainteresowani spotkaniem, wysłać do nich podobny. Wymiana lubi można błyskawicznie podłączyć do angażowania się w rozmowie, a niebo jest granicą stamtąd. Nowa funkcja Paszport również pomoże znaleźć Ci mecz z listy na całym świecie.

Operacja polega na instalacji emulatora Androida, następnie instalacji marketu Google Play, do tego będzie potrzebna aplikacja Fake GPS, aby określić nasze obecne położenie i na samym końcu – instalacji Tindera aplikacja randkowa.

Tinder za darmo

Co mam zrobić, żeby mieć tindera na komputerze?

Pobierz Andy
Randki przez internet nie jest niczym nowym i Tinder zapewnia sposób odkrywania randki online łatwo. Tinder pozwala na poznanie nowych ludzi, jeśli nie masz czasu, aby wyjść lub jeśli nie masz zaufania do dna moczanowa i poznać ludzi. Podobnie jak funkcja jest ostatecznym lodołamacz a po otrzymaniu jej, wiesz już ktoś jest zainteresowany w was! Czat cechą jest droga zabawa dla spontanicznej rozmowy i poznania swoich osobowości, bez konieczności stanąć twarzą w twarz. Jeśli mamy dobre połączenie z kimś, to do Ciebie, jeśli chcesz poznać osobiście.

Tinder na komputer PC

Krok pierwszy: Pobierz oprogramowanie android emulator Andy dostępny za darmo. Kliknij tutaj, aby pobrać: Pobierz
Krok drugi: Uruchom instalację Andy klikając na plik instalatora pobranego.

Krok trzeci: Gdy oprogramowanie jest gotowe do użycia, należy go uruchomić i zakończyć rejestrację procedurę i zalogować się z kontem Google Play.

Krok czwarty: Uruchom aplikację Google Sklepie Play i wykorzystać swoją wyszukiwarkę do wyszukiwania Tinder

Krok piąty: Znajdź aplikację Tinder i rozpocząć instalację.

Krok szósty: Uruchom Tinder na komputerze z Windows i baw się dobrze, poznawaj nowych ludzi.

Darmowe kupony pakiet Tinder Plus na 6 miesięcy promocja w AppGallery Huawei. W necie można znaleźć info jak zainstalować na innych urządzeniach.