Jak zainstalować aplikacje na Huawei bez usług Google?

2021-01-01 0 przez Pliki

Jak zainstalować aplikacje na Huawei – telefonach bez usług Google?
Nowe smartfony Huawei bez usług Google i sklepu Play potrzebują przydatnej aplikacji MoreApps.

Skąd można pobrać popularne aplikacje Yotube, Gmail, Mapy, Netflix lub ich zamienniki. Apka korzysta ze sprawdzonych źródeł, z których najczęściej używane to sklep AppGallery oraz serwis APKPure zawierający pliki instalacyjne wielu aplikacji.

MoreApps zaroponuje też zamiennika aplikacji lub jego wersji przeglądarkowej. Dowiedz się jak skorzystać z wszystkich usług Google na telefonie Huawei P40 Lite E i innych nowych P40, P40 Pro, Mate 30 Pro

Aplikacja MoreApps jest dostępna w sklepie Huawei AppGallery na sprzętach Huawei opartych o Huawei Mobile Services. Podczas pierwszej instalacji aplikacji z nowego źródła (np. APK Pure) może pojawić się prośba o autoryzację instalacji. Wówczas włącz opcję “Pozwól na instalowanie aplikacji” i wróć do poprzedniego ekranu, by ponownie kliknąć przycisk instalacji aplikacji na telefonie Huawei.

Aplikacja MoreApps jest bardzo przydatna na telefonach Huawei bez usług Google, aby zainstalować brakujące aplikacje – tylko szkoda że nie ma wszystkiego tak jak na Google Play.

MoreApps rozwiązuje problem brakujących aplikacji na najnowszych smartfonach Huawei. Warto też pobrać Hmanger aplikację do wymuszania pasm LTE.