Traktor Pro za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Traktor Pro za darmo do pobrania pełna wersja to bardzo znany i ciekawy program do tworzenia i miksowania muzyki w wielu różnych formatach. Traktor Pro umożliwia miksowanie utworów muzycznych i tworzenie różnych remiksów. Program posiada możliwość automatycznej synchronizacji utworów, a także poszczególnych ich fazy rytmu. Aplikacja steruje z poziomu kontrolera MIDI oraz importowanie/eksportowanie bazy danych z oprogramowania iTunes, za pomocą którego możemy uzyskać szybki dostęp do swojej ulubionej kolekcji muzyki.

Traktor Pro do pobrania

Pierwsze oprogramowanie dla DJ-ów, które naprawdę podbiło kluby. Od tego czasu zapełniły się nagłośnieniem i parkietami tanecznymi na całym świecie, a także imprezami domowymi, barami, plażami i wszystkim innym. Teraz, dzięki TRAKTOR PRO 3, wykorzystaliśmy tę przeszłość, aby dostarczyć Ci nowe narzędzia do rzeźbienia dźwiękiem, naszą najlepszą jakość dźwięku i nasz najbardziej przejrzysty interfejs do tej pory – dzięki czemu możesz odtwarzać, co chcesz, gdziekolwiek chcesz, gdziekolwiek chcesz chcieć.

Pobierz Traktor Pro za darmo pełna wersja po polsku https://www.native-instruments.com/en/products/traktor/dj-software/traktor-pro-3/