Fallout 76 za darmo do pobrania

2 lipca 2020 0 Pliki

Fallout 76 za darmo do pobrania pełna wersja gry w Xbox Game Pass na konsole i PC. Microsoft dodał do biblioteki cztery nowe gry w tym Fallout 76 – wieloosobowa fabularna gra akcji stworzona przez Bethesda Game Studios na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One, stanowiąca prequel serii Fallout. 

W grze Fallout 76: Wastelanders, ludzie wracają już do Wirginii Zachodniej. Po ujawnieniu tajemnic Zachodniej Wirginii dwie walczące ze sobą frakcje toczą bój o zdobycie przewagi. Osadnicy przybyli by odnaleźć nowy dom, a Najeźdźcy chcą ich wykorzystać. Wyrusz w nową misję Nadzorcy, zawieraj sojusze z konkurującymi ze sobą frakcjami i poznaj prawdę o tym, co zostało ukryte w górach.

Świętuj powrót ludzi do Wirginii Zachodniej korzystając z elementów ozdobnych o tematyce frakcji i przedmiotów obozu C.A.M.P., w tym skórek Najeźdźcy Marauder i pancerza wspomaganego Osadnika Vigilante!

Xbox Game Pass to nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery stacjonarne z systemem Windows 10 i konsole.

Pobierz Fallout 76 za darmo https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/pc-games?xr=shellnav