This War of Mine za darmo

2022-03-03 0 przez Pliki

This War of Mine za darmo do pobrania pełna wersja gry od Sekurak na GOG klucze za free. This War of Mine to głośna gra komputerowa opowiadająca o przetrwaniu w czasie wojny, wyprodukowana przez polskie studio 11 bit studios inspirowana oblężeniem Sarajewa.

Znany Polski wydawca i developer 11 bit studios S.A. przeznacza przez 7 dni dochód ze sprzedaży swojej głośnej (obecnej na liście lektur) gry antywojennej 'This War of Mine’ (https://www.gog.com/pl/game/this_war_of_mine) na Polski i Ukraiński Czerwony Krzyż.

Dzięki niesamowitemu wsparciu 11 bit studios, jest kilkadziesiąt tysięcy kluczy do ich gry o wojnie do rozdania społeczności cybersecurity w Polsce.

This War of Mine do pobrania

Darmowe klucze do gry This War of Mine są na platformę GOG

Klucze dla Was udostępniamy nieodpłatnie pod adresem https://pomagamy.sekurak.pl/ – każdy z Was może go pobrać i wykorzystać w platformie GOG (jedyne zastrzeżenie jest takie, że kody są ważne do 15 marca – ale po ich użyciu gra jest wasza na zawsze)! Pamiętajcie też, że do końca dnia w czwartek możecie kupować (np. DLC) dowolne pozycje z cyklu This War of Mine (gog, steam itd) zaś środki z Waszych wpłat w 100% trafiają na szczytny i potrzebny cel!

W grze „This War of Mine” nie wcielasz się w elitarnego żołnierza. Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle.

Tempo rozgrywki w „This War of Mine” wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem. Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

This War of Mine

  • Gra inspirowana autentycznymi wydarzeniami
  • Kieruj poczynaniami ocalałych i zarządzaj schronieniem
  • Wytwarzaj broń, alkohol, łóżka, kuchenki – wszystko, co pozwoli ci przetrwać
  • Podejmuj decyzje, nierzadko bezlitosne i angażujące emocjonalnie
  • Świat i postacie generowane są losowo za każdym razem, gdy rozpoczynasz nową grę
  • Stylizowana na rysunki węglem grafika doskonale podkreśla tematykę gry

Pobierz This War of Mine za darmo download gry z GOG https://sekurak.pl/pomagamy-ukrainie/