V-DOLCE za darmo w Fortnite jak zdobyć?

2023-04-11 0 przez Pliki

V-DOLCE za darmo w Fortnite jak zdobyć walute w grze online? Oficjalna strona podaje kody na V-DOLCE, jedyne miejsce gdzie zdobędziesz ich tyle ile potrzebujesz! Nigdy więcej nie wydawaj majątku i odbierz je w prosty sposób wpisująć kody na vdolce! Darmowe V-DOLCE dla każdego gracza w Fortnite online! Odbierz Vdolce za darmo na xbox, ps4 i komputer pc.

Najpopularniejszym sposobem na dodatkowe darmowe V-dolce w Fortnite jest korzystanie z nagród, które zapewnia Karnet Bojowy. W jego ramach, poza przedmiotami kosmetycznymi, możemy otrzymać aż 1000 V-dolców!

V-dolce najłatwiej zdobyć dzięki nagrodom za logowanie. Każdego dnia po zalogowaniu otrzymasz nagrody, a czasami zgarniesz przy okazji niewielką liczbę V-dolców, które z czasem mogą się porządnie skumulować! Zdobądź karnet bojowy za jedyne 950 V-dolców i zarób do 1500 V-dolców, grając. Użyj ich, by kupić kolejny karnet bojowy lub rzeczy w sklepie. Możesz zdobywać PD karnetu bojowego w Battle Royale i Zero Budowania.

W RAMACH EKIPY FORTNITE DOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ KARNET BOJOWY!

EKIPA FORTNITE TO FANTASTYCZNA COMIESIĘCZNA SUBSKRYPCJA W FORTNITE. W KAŻDYM MIESIĄCU ZAPEWNIA ONA KARNET BOJOWY, 1000 V-DOLCÓW ORAZ EKIPAKĘ – ZESTAW Z WYJĄTKOWYM STROJEM NA ZAWSZE!

NOWE SPOSOBY NA PD

BATTLE ROYALE

MOŻESZ ZDOBYWAĆ PD KARNETU BOJOWEGO W BATTLE ROYALE I ZERO BUDOWANIA. ALE CZY WIESZ, ŻE OTRZYMASZ JE TAKŻE W NIEKTÓRYCH GRACH TWÓRCÓW? PRZYGODY, KTÓRE ZAPEWNIĄ CI PD, MAJĄ ZNACZEK PD W SWOICH OPISACH NA STRONIE ODKRYĆ. GRAJ PO SWOJEMU, BY ODBLOKOWAĆ STROJE GROM, MYSTICA, ZBŁĄKANY „PRZYBŁĘDA” I INNE!

STAŃ SIĘ MEGA W SEZONIE 2 ROZDZIAŁU 4 FORTNITE: BATTLE ROYALE. JEŹDŹ PO SZYNACH DO GRINDU W „MEGA CITY” I PRZEMIERZAJ JEGO ULICE NA MOTOCYKLU SPORTOWYM. WYRUSZ POZA NEONOWE WIEŻE, BY SPRAWDZIĆ RESZTĘ NOWEGO BIOMU: ZRÓB DEMOLKĘ W „ZAPAROWANYCH ŹRÓDŁACH”, PĘDŹ „NITRO DRIFTEREM” NA TOR „DZIKA DRIFTOWNIA”, TRENUJ ZDOLNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ „KLINGĄ KINETYCZNĄ” NA „ROZSTAJACH KENJUTSU” – I NIE TYLKO!

Uwaga na oszustwa i generatory vdolców. Unikaj podejrzanych stron, gdyż mogą wyłudzić Twoje dane do konta w Fortnite i w innych miejscach.  Od czasu do czasu Epic Games udostępnia graczom darmowe V-dolce.

Przejrzyj strony Karnetu i poszukaj na nich ikony V-dolce. Kupując te kafelki za Gwiazdki Bojowe, otrzymasz po 100 V-dolców. Jeżeli osiągniesz 100 poziom Karnetu i odblokujesz wszystkie kafelki z V-bucksami, otrzymasz ich aż 1000.

Jak zdobyć więcej V-dolców w trybie Battle Royale?

W Battle Royale możesz zdobyć V-dolce, kupując je bezpośrednio lub otrzymując je w ramach darmowego karnetu i/lub karnetu bojowego.

Aby zakupić V-dolce w grze:

  1. Przejdź do zakładki V-dolce.
  2. Wybierz liczbę V-dolców, którą chcesz kupić.
  3. Kliknij Kup, by przejść do systemu składania zamówienia właściwego dla twojej platformy
  4. Sfinalizuj transakcję i złóż zamówienie.

Aby odebrać V-dolce z darmowego karnetu lub karnetu bojowego:

W każdym sezonie wszyscy gracze otrzymują dostęp do darmowego karnetu. Mogą także zakupić karnet bojowy. Oba karnety ci możliwość zdobywania V-dolców w miarę awansowania karnetu bojowego!

V-Dolce to waluta premium dostępna w grze Fortnite Battle Royale.