VSDC Free Audio CD Grabber

2017-01-01 0 przez Pliki

VSDC Free Audio CD Grabber to program do kopiowania muzyki z płyt Audio-CD i zapisywania ich na dysku komputera. Dzięki aplikacji możemy dowolnie kopiować wszystkie, jak również tylko wybrane pozycje i zapisywać je na dysku w postaci plików MP3, WMA, M4A, OGG, AMR, AU, WAV i AIFF. Program posiada funkcje automatycznego pobierania z bazy FreeDB i zapisywania w rippowanych plikach informacji o wykonawcy i tytule utworu.

Program składa skopiować dźwięk z płyt kompaktowych, a następnie przekształcić go w formatach audio wybrany przez użytkownika.

Można bezboleśnie przenieść swoje ulubione utwory z płyt CD i zapisywać je na komputerze w formacie do wyboru. Wszystkie popularne formaty audio są obsługiwane, takich jak MP3, Windows Media Audio (WMA), QuickTime audio (M4A i AAC), Vorbis audio (OGG), Mobile audio (AMR), Sun audio (AU), Wave audio (WAV i AIFF ) i więcej. Wszelkie kodeki audio są obsługiwane, w tym MP3, AAC, FLAC, Vorbis, GSM i ADPCM.

VSDC Free Audio CD Grabber

Automatyczna nazwa utworu i wykonawca uznanie jest obsługiwane za pomocą serwera FreeDB (wymagane połączenie z Internetem).

Pobierz Audio CD Grabber
Wsparcie dla wszystkich najważniejszych formatów audio
wszystkich popularnych formatów audio i wszystkich obsługiwanych kodeków audio. Obsługiwane formaty: MP3, WMA, M4A, OGG, AMR, AU, WAV, AIFF i wiele innych.

Kopiowanie dźwięku z dowolnego napędu CD
Wszystkie modele dysków optycznych (CD / DVD / Blu-ray) przez wszystkich producentów są obsługiwane. Nigdy nie będzie miał problemów z określeniem typu CD lub dysku CD.

Zaawansowane ustawień eksportu
Korzystanie z ustawień eksportowych, można wybrać jakość i format audio, który chcesz bez konieczności zastanowić. Aplikacja posiada ogromną liczbę ustawień obejmujących wszystkich formatów i urządzeń multimedialnych. Można łatwo edytować je samodzielnie lub tworzyć własne.

Wysoka jakość konwersji
Konwersja wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości algorytmów przetwarzania dźwięku, dlatego nie są praktycznie bez strat w jakości; Jakość konwersji zależy tylko od presetu, który wybrać.

Wysoka prędkość konwersji
Wszystkie nasze produkty korzystają z wielu procesorów w celu przyspieszenia ich pracy. Nasz program obsługuje szeroki wachlarz technologii, takich jak Dual Core, Core Duo, Hyper-Threading i innych.

Solidne niezawodność i stabilność
Staraliśmy się, aby wszystkie nasze produkty kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows. Podczas korzystania z naszych programów, których nie powinien mieć problemów.