VSDC Free Video Converter

2017-01-01 0 przez Pliki

VSDC Free Video Converter to program do konwersji wideo. Obsługuje formaty : H.264/AVC, AVCHD, MKV, TOD/MOD, TS, DVD, AVI, MPEG, WMV, ASF, FLV, SWF, MOV, MP4, M4V, RM, RMVB, 3GP, AMV i inne. Do wybranych funkcji programu możemy zaliczyć choćby definiowanie kodeków audio/wideo, dostosowanie jakości i rozmiaru obrazu, wartości bitrate oraz framerate, funkcje podziału plików z filmami na części, tworzenia screenshotów, eksportu ścieżki audio do plików WAV, MP3, M4A, AAC, OGG i AMR oraz wycinania wybranych fragmentów wideo.

VSDC Free Video Converter

jest szybki, mocny, bogaty w funkcje i łatwe do mistrza wieloformatowy konwerter wideo.
Jego głównym celem jest, aby edytować i konwertować pliki wideo z jednego formatu na inny. Wszystkie popularne formaty wideo są obsługiwane, takich jak DVD, AVI, QuickTime wideo (MOV, QT, MP4 i M4V), MPEG, WMV, FLV, Matroska Video (MKV), RealVideo (RM i RMVB), Mobile Video (3GP i 3G2 ), AMV, HD-video (H.264 / AVC, AVCHD / MTS / M2TS, TOD / MOD i TS) i wiele innych. Wszelkie kodeki audio i wideo są obsługiwane, w tym DivX, H.264 / AVC, MP3 i AAC.
Wsparcie dla wszystkich najważniejszych formatów (w tym HD-Video)
wszystkich popularnych formatów wideo są obsługiwane, w tym wideo HD (H.264 / AVC, AVCHD, MKV, TOD / MOD, TS), a wszystkie kodeki audio i wideo. Obsługiwane formaty: DVD, AVI, MPEG, WMV i ASF, FLV i SWF, MOV, MP4 i M4V, RM i RMVB, 3GP, AMV i więcej.

Zaawansowane ustawień eksportu
Korzystanie z ustawień eksportowych, można wybrać jakość i format wideo, który chcesz bez konieczności zastanowić. Aplikacja posiada ogromną liczbę ustawień obejmujących wszystkich formatów i urządzeń multimedialnych. Można łatwo edytować je samodzielnie lub tworzyć własne.

Możliwość zapisywania dźwięku, jak również pojedynczych klatek z filmów
Teraz możesz zapisać ścieżkę audio lub jego część z pliku wideo i stworzyć własną ścieżkę dźwiękową w dowolnym formacie audio. Można również łatwo zapisywać pojedyncze klatki z filmu do komputera.

Scalanie kilku plików w jeden
Tworząc film składający się z wielu klipów, wszystko co musisz zrobić, to otworzyć pliki źródłowe w koniecznej kolejności, ustawić „Dołącz pliki do singla” opcję w ustawieniach i przekształcić je w dowolnym formacie.

Usuń dowolny fragment wideo
za pomocą wbudowanego edytora, można łatwo usunąć dowolny fragment obrazu. Po konwersji fragmenty zostaną usunięte z pliku wynikowego.

Podzielić plik na części
Jeśli rozmiar pliku źródłowego jest zbyt duży, zawsze można podzielić go na kilka części. Dwa tryby tego dostępne są: ze względu na rozmiar i markerów.

Wysoka jakość konwersji
Konwersja wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości algorytmów przetwarzania obrazu, dlatego nie są praktycznie bez strat w jakości; Jakość konwersji zależy tylko od presetu, który wybrać.

Wysoka prędkość konwersji
Wszystkie nasze produkty korzystają z wielu procesorów w celu przyspieszenia ich pracy. Ponadto, jeśli masz mocne grafiki na komputerze, będzie to również być stosowany w celu przyspieszenia konwersji.

Solidne niezawodność i stabilność
Staraliśmy się, aby wszystkie nasze produkty kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows. Podczas korzystania z naszych programów, których nie powinien mieć problemów.