Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo

2023-03-08 0 przez Pliki

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji od Epic Games Store od 16 do 23 marca. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War to gra strategiczna, w której dowodzimy oddziałem podczas taktycznych turowych bitew. Klasyczna turowa strategia 4X, której akcja osadzona została w uniwersum Warhammera 40,000. Produkcja pozwala nam na pokierowanie jedną z czterech grywalnych frakcji, które walczą ze sobą o kontrolę nad planetą Gladius Prime. Każda Twoja decyzja zaważy na wyniku misji w tej strategicznej grze turowej. Czy dostaniesz błogosławieństwo Omnissiah?

Gladius Prime był znany imperialnym uczonym jako planeta o znaczeniu archeologicznym. Podczas jego kolonizacji znaleziono starożytne relikty, ujawniające ślady owianej przeszłości. Ale to było coś więcej niż relikwie. Coś się obudziło, niewypowiedziany horror z zamierzchłej przeszłości, a mieszkańcy Gladiusa znaleźli się w pułapce straszliwej wojny o przetrwanie.

Gladius Prime był kiedyś planetą pokoju. Teraz jest tylko wojna.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War przenosi Cię do świata terroru i przemocy dzięki pierwszej turowej grze strategicznej 4X osadzonej w uniwersum Warhammera. Staw czoła wymagającej sztucznej inteligencji lub współpracuj lub rywalizuj z przyjaciółmi i nieznajomymi z całego świata.

Graj jako jedna z czterech kultowych frakcji Warhammera (Astra Militarum, Space Marines, Orkowie lub Nekroni), z których każda ma swój własny styl gry i drzewko technologiczne. Eksploruj losowo generowany świat pełen specjalnych funkcji i groźnych dzikich zwierząt, które mogą zniszczyć morale twojego oddziału. Zapewnij sobie kontrolę nad potężnymi starożytnymi artefaktami, aby zapewnić sobie przewagę nad rywalizującymi frakcjami.

Warhammer 40,000: Gladius do pobrania

Wznoś miasta, budynki i fortyfikacje, aby rozszerzyć swoje imperium i stworzyć armię, która pokona wrogów. Zbieraj zasoby i badaj nowe technologie, aby zasilać i ulepszać swoją machinę wojenną.

Przejdź przez inną fabułę z każdą frakcją, gdy rozwija się ich przeznaczenie na Gladius Prime, świecie skażonym przez osnowę. W końcu, kiedy opadnie cały kurz, tylko jedna frakcja może wyjść zwycięsko.

Dowodź szeroką gamą niszczycielskiej broni, wydawaj miejskie edykty i przeprowadzaj operacje taktyczne. Rekrutuj jednostki bohaterów, które posiadają wyjątkowe zdolności specjalne i mogą być wyposażone w przedmioty, od zaawansowanych granatów po potężne relikty przeszłości. W miarę jak stają się coraz potężniejsi z każdą kolejną rangą, zamieniają się w prawdziwych mistrzów twojej sprawy.

Pobierz Warhammer 40,000: Gladius za darmo gry na komputer PC https://store.epicgames.com/pl/free-games