Black Desert Online za darmo do pobrania

2023-03-03 0 przez Pliki

Black Desert Online za darmo do pobrania gra na komputer ze Steam w promocji można przypisać do swojego konta Steam grę Black Desert Online ograniczony bezpłatny pakiet promocyjny.  Z oferty należy skorzystać do 9 marca, a zachowamy grę w swojej bibliotece na zawsze.

Musimy kliknąć na zielony przycisk Dodaj do konta (Add to Account) będąc zalogowanym.
Dodatkowo ciągle dostępne jest darmowe DLC na początek – FREE Gift Pack.

Fajna gra MMORPG Black Desert Online w klimacie high fantasy przenosi graczy do fantastycznego świata, gdzie walkę o wpływy toczą dwie zwaśnione nacje – Republika Calpheonu (ang. Republic of Calpheon) oraz Królestwo Valencji (ang. Kingdom of Valencia). Kością niezgody są tak zwane Black Stones, czyli magiczne kamienie, których głównym źródłem jest znajdująca się w Valencji pustynia Black Desert. Owe kryształy odkryto w trakcie konfliktu, a swoją wartość zawdzięczają niezwykłym właściwościom sprawiającym, że można je zintegrować z pancerzem lub bronią, tym samym zwiększając drzemiącą w nich moc.

W Black Desert Online gra ponad 20 milionów poszukiwaczy przygód – MMORPG akcji z otwartym światem. Doświadcz intensywnej, pełnej akcji walki, walcz z potężnymi bossami świata, walcz u boku przyjaciół, oblegając i podbijając zamki, i trenuj zawody, takie jak wędkarstwo, handel, rzemiosło,

Grę w Black Desert Online rozpoczynamy od wykreowania postaci, decydując o jej płci i wyglądzie oraz specjalizacji – w trakcie przygody możemy prowadzić do boju reprezentantów kilkunastu klas np. wojownikach wyspecjalizowanych w bezpośrednich starciach Warrior, Berserker, magach Striker, Sorceress czy innych profesjach typu Tamera potrafiącego oswajać dziką zwierzynę.

Black Desert Online pobierz

W trakcie gry akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a naszym głównym zajęciem jest eksploracja rozległego świata. Rozgrywkę uatrakcyjnia cykl dnia i nocy wpływający na zachowanie NPC, warunki pogodowe panujące w poszczególnych regionach. Kolejne krainy gry możemy przemierzać na piechotę, na grzbiecie wierzchowca lub za sterami łodzi, wykonując zadania zlecane przez postacie neutralne albo walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym. Musimy bowiem samodzielnie wycelować każdy cios, strzałę wypuszczaną z łuku lub zaklęcie ofensywne, a także wykonywać błyskawiczne uniki. Co więcej, ataki możemy łączyć w widowiskowe kombinacje zwiększające zadawane obrażenia.

Gra Black Desert Online może się pochwalić wysokiej jakości oprawą graficzną gierki z dopracowanymi detalami postaci i pełnym szczegółów otoczeniem.

Pobierz Black Desert Online za darmo pełna werjsa gry na komputer PC. https://store.steampowered.com/app/582660/Black_Desert/