Wolfenstein The New Order za darmo do pobrania

2022-12-21 0 przez Pliki

Wolfenstein The New Order za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Games Store przez 24 godziny. Grę będzie można przypisać do konta od godziny 17 na stałe bezpłatnie w promocji ograniczonej czasowo.

Znakomita gra strzelanka Wolfenstein The New Order wskrzesza serię, która zapoczątkowała gatunek gier first-person. Poznaj alternatywną wersję lat 60-tych i odkryj nieznany świat rządzony przez znajomego wroga, który odwrócił do góry nogami znaną Ci historię.

Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Gierka Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby.

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech 5 firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Akcja i przygoda

Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji.

Fabuła i bohaterowie

Kombinacja wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci.

Arsenał i ofensywa

Włamuj się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadcz intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.

Wolfenstein The New Order do pobrania

Fajna gra komputerowa będąca połączeniem dwóch gatunków – przygodowej gry akcji oraz first-person shootera.

Pobierz Wolfenstein The New Order za darmo gra na komputer PC od Epic Games Store. https://store.epicgames.com/pl/p/wolfenstein-the-new-order