Crusader Kings II za darmo do pobrania

2020-01-21 0 przez Pliki

Crusader Kings II za darmo do pobrania. Fajna gra strategiczna została udostępniona w wersji na platformę Steam. Od 23 stycznia od godz. 19:00 przez 4 dni będzie można przypisać do swojego konta Steam dodatek Sons of Abraham do darmowego Crusader Kings II.

Promocja Crusader Kings II to rozbudowana gra strategiczna, która poprowadzi gracza przez około 400 lat europejskiej historii. Zabawa rozpoczyna się w 1066 roku, przebiega przez 1377, a kończy się w 1453. Wcielamy się między innymi w rolę chrześcijańskiego dostojnika i prowadzimy nasz lud poprzez różne epoki, biorąc udział między innymi w odparciu najazdu mongolskiego czy też walcząc o wpływy w Kościele z papieżem z Maurami, Poganami i Heretykami w imię Krzyża.

Podczas gry w Crusader Kings II możemy zdobywać prestiż i uznanie wpływające na pozycję naszego ludu w świecie. Zajmujemy się także zarządzaniem ziemią i możemy rozdzielać ją pomiędzy naszych poddanych, gromadzimy rozmaite dobre, mianujemy wasali, a zdrajców czy wspomnianych już heretyków likwidujemy.

Crusader Kings II pobierz

Produkcja ta umożliwia także ustanawianie prawa i wymaga utrzymywania kontaktów z kościołem. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, dostępny jest również multiplayer dla maksymalnie 32 graczy.

Crusader Kings II za darmo do pobrania na Steam. Dodatek Sons of Abraham DLC. https://store.steampowered.com/app/226667/Expansion__Crusader_Kings_II_Sons_of_Abraham/