Zagłuszacz sygnałów GSM – cena

2017-09-15 0 przez Pliki

Zagłuszacze sygnałów GSM, które nazywane są również jammerami, to urządzenia, których zadaniem jest blokowanie sygnału GSM, który jest odbierany przez telefony komórkowe oraz innego rodzaju urządzenia.

Korzystanie z zagłuszaczy w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej nie jest legalne przez cywili. Nie oznacza to jednak, że nie możemy ich zakupić. W sprzedaży znaleźć możemy różnego rodzaju urządzenia przeznaczone do zagłuszania sygnału GSM, GPS, które mogą również blokować podsłuchy GSM oraz internet bezprzewodowy.

Kiedy stosuje się zagłuszacze?

Zagłuszacze używane są między innymi podczas spotkań biznesowych, a także w wielu innych sytuacjach, gdy konieczne jest zagłuszenie sygnału dla własnego bezpieczeństwa. Co więcej, korzystają z nich także teatry, kina, a nawet niektóre kościoły czy szkoły, aby uniemożliwić osobom korzystanie z telefonów.

Jednak używane są one też nielegalnie, na przykład przez kierowców przekraczających prędkość czy też przez złodziei, którzy chcą zagłuszyć sygnał GPS z wbudowanego w pojazd lokalizatora.

Jakie zagłuszacze znajdziemy w sprzedaży?

Do wyboru mamy zarówno niewielkie urządzenia mieszczące się w kieszeni, jak i bardziej zaawansowane stacje służące do blokowania różnych sygnałów. Wobec tego również ceny urządzeń są zróżnicowane.

Gdy również interesuje cię zagłuszacz sygnału GSM, wówczas musisz przygotować się na koszt od około 350 złotych aż do ponad 1500 złotych za te, które blokują także inne rodzaje sygnałów. Są także modele kosztujące znacznie więcej, które przeznaczone są do profesjonalnego użytku.

Cena w dużej mierze odzwierciedla jakość urządzenia, wobec tego wtedy, gdy zależny nam na niezawodnej pracy, powinniśmy wybrać zagłuszacz droższy. Oczywiście, cena wpływa również na zasięg pracy urządzenia oraz na jego moc nadawczą, a tym samym na skuteczność blokowania sygnałów w danym obszarze.

Z zagłuszaczami możemy zapoznać się obecnie przez internet i to właśnie tutaj zakupimy je w najbardziej atrakcyjnych cenach. Można zapoznać się z nimi już teraz, aby szybko i wygodnie złożyć zamówienie z dostawą pod wskazany adres.

Zainteresowany zagłuszaczami? Sprawdź ofertę sklepu Lynxel.com