ZoneAlarm Free Firewall za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

ZoneAlarm Free Firewall za darmo to darmowy program do ochrony komputera przed włamaniami i atakami z sieci. Aplikacja skutecznie blokuje wszelkie próby dostępu do komputera z zewnątrz oraz uniemożliwia łączenia się z siecią przez niepowołane do tego programy. Wszelkie informacje o połączeniach są zapisywane do pliku. ZoneAlarm Free Firewall darmowy chroni także naszą pocztę email.

Wersja bezpłatna ZoneAlarm Free Firewall jest ograniczona funkcjonalnie w stosunku do wersji płatnej ZoneAlarm Pro – której testowa wersja jest załączona do tego instalatora. Chroń swój komputer za pomocą najlepszego na świecie zapory ogniowej . ZoneAlarm Firewall zapewnia pełną kontrolę nad zaporą ogniową, umożliwiając jej konfigurację zgodnie z potrzebami bezpieczeństwa poprzez klasyfikację ustawień sieciowych. Celuje i pokonuje nowe i zaawansowane ataki, których przegapiają inne zapory, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed atakami zero-day.

Monitoruje programy pod kątem zachowań na twoim komputerze, aby wykryć i zatrzymać nawet najbardziej wyrafinowane nowe ataki, które omijają tradycyjną zaporę ogniową. Aktywnie chroni przed atakami przychodzącymi i wychodzącymi, czyniąc Cię niewidzialnym dla hakerów.

Pobierz ZoneAlarm Free Firewall za darmo na system Windows 10, 8, 7 https://www.zonealarm.com/software/free-firewall/download