Lucky Patcher za darmo Android

2019-11-25 0 przez Pliki

Lucky Patcher za darmo Android do pobrania apk to znakomita aplikacja do edytowania plików APK zainstalowanych w Androidzie programów. Jest bardzo przydatną aplikacją na smartfona i tablet z pełnym wachlarzem możliwości .

Aplikacja Lucky Patcher 8.6.3 [Najnowsza wersja zaktualizowana]: 

Aplikacja Lucky Patcher to narzędzie dla Androida do zmiany uprawnień w aplikacjach na Androida, blokowania reklam, uzyskiwania  bezpłatnych zakupów w aplikacjach z aplikacji i gier na Androida. Lucky patchera można używać na Androidzie, a także na PC lub Windows za pomocą bluestacks. Jeśli chcesz użyć  Lucky Patchera na PC ,  kliknij tutaj,  aby przejść do sekcji na PC.

 Lucky Patcher jest dostępny w pliku .zip. Musisz zainstalować zArchiver ze sklepu Play, aby otworzyć plik .zp i zainstalować lucky-patcher.apk

Aby dowiedzieć się o funkcjach i przewodniku użytkowania, kontynuuj czytanie.

Cechy:-

 1. Godną uwagi cechą aplikacji lucky patcher jest to, że działa ona nawet na nierootowanych urządzeniach, co jest rzadkie w tego rodzaju narzędziach, ale  zauważ, że Lucky Patcher działa w pełni tylko na zrootowanych urządzeniach.

   Jeśli twoje urządzenie nie jest zrootowane , możesz najpierw zrootować je za pomocą naszej najlepszej  aplikacji Kingroot na Androida . Zalecamy apro Kingroot, ponieważ nie wymaga rootowania na komputerze, a także Kingroot obsługuje maksymalną liczbę urządzeń. 

  Możesz  też dowiedzieć się o wszystkich dostępnych funkcjach dla urządzeń niezrootowanych w naszym poście  Lucky Patcher Brak rootowania .

 2. Zastosuj łatkę niestandardową, aby uzyskać pełną wersję aplikacji lub niektóre funkcje specjalne.
 3. Usuń weryfikację licencji z płatnych aplikacji.
 4. Usuń reklamy z bezpłatnych aplikacji.
 5. Uzyskaj bezpłatne zakupy w aplikacjach i aplikacjach na Androida.
  Kliknij tutaj,  aby szczegółowo przeczytać,  jak uzyskać bezpłatne zakupy w aplikacji za pomocą aplikacji Lucky Patcher .
 6. Zainstaluj sklep Modded Play .

Jak korzystać z aplikacji lucky patcher w Androidzie?

 1. Pobierz Lucky Patcher APK v 8.6.3 https://luckypatcher.co/apk/
 2. Darmowe pobieranie z chomikuj Lucky Patcher zainstaluj go, otwórz i przyznaj dostęp do konta root. Możesz zobaczyć „dostępna łatka niestandardowa”, „Znaleziono weryfikację licencji”, „Znaleziono zakupy w aplikacji” pod nazwą aplikacji.

Jak uzyskać bezpłatne zakupy w aplikacji:

 • Aby uzyskać bezpłatne zakupy w aplikacji,  kliknij tutaj,  aby przeczytać szczegółowo.

Aby zastosować niestandardową łatkę, wykonaj następujące kroki:

 • Poszukaj aplikacji lub gry, która ma „Dostępną łatkę niestandardową” poniżej, a następnie dotknij jej.
 • Wybierz Otwórz menu łatek => łatka niestandardowa. Jeśli dostępnych jest wiele niestandardowych łat, wybierz jedną z nich. (Możesz wypróbować inny, jeśli pierwszy zawiedzie).
 • Stuknij Zastosuj. Poczekaj kilka minut, aż pojawi się komunikat „Zastosowano poprawki”. Gratulacje!!!
 • Jeśli wyświetli się komunikat „Nie można zastosować poprawki”, zaktualizuj lub obniż wersję aplikacji lub gry, jak powiedział Lucky Patcher, aby to naprawić. Jeśli nadal jesteś zdezorientowany, spójrz na zrzuty ekranu poniżej.

Uwaga: –  Należy zachować  lucky patcher  zainstalowany w urządzeniu, jeśli nie zastosowano niestandardowe poprawkę do dowolnej aplikacji. W przeciwnym razie zastosowana łatka zostanie utracona.

Jak usunąć licencję dowolnej aplikacji:

 • Aby przeczytać szczegółowe informacje  na temat usuwania weryfikacji licencji  za pomocą zrzutów ekranu,  kliknij tutaj .

Jak usunąć reklamy na telefonie Android:

 • Kliknij Otwórz menu łatek => Usuń Google Ads => Łatka, aby usunąć Google Ads => Zastosuj.

Jak zainstalować sklep Modded Play:

 • Kliknij tutaj,  aby przeczytać szczegółowo.

JAK KORZYSTAĆ Z LUCKY PATCHERA NA WINDOWS 7/8/10?

Pobierz Lucky Patcher apk v8.5.9 https://luckypatcher.co/apk/

 1. Po pobraniu Lucky Patchera , pobierz  zrootowane bluestacks  i zainstaluj na nim swój komputer / laptop. Możesz wyszukiwać zrootowane bluestacks w Google.
 2. Teraz kliknij dwukrotnie plik .apk szczęśliwego patchera, który wcześniej pobrałeś. Pojawi się okno Bluestacks i zostanie ono zainstalowane.
 3. Teraz wszystkie procesy są takie same jak na urządzeniu z Androidem. Cieszyć się.

Pobierz najnowszą wersję Lucky Patcher Android za darmo. https://luckypatcher.co/apk/