Adobe Reader za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Adobe Reader program do PDF za darmo jest standardowym narzędziem używanym na świecie do wyświetlania i drukowania dokumentów PDF oraz uzupełniania ich o komentarze. Jako jedyna przeglądarka plików PDF umożliwia on otwieranie i obsługę materiałów PDF wszystkich typów. Pozwala nawet używać formularzy z opcją wypełniania oraz plików multimedialnych. Program pozwala na przeglądanie i używanie plików PDF zawierających elementy różnych typów, na przykład rysunki, wiadomości e-mail, arkusze kalkulacyjne, wideo czy inną zawartość multimedialną. Dokumenty PDF można oznaczać za pomocą narzędzi Notatki oraz Podświetlacz, które ułatwiają wprowadzanie uwag i przekazywanie opinii. Tryb bezpieczny dostępny w programie Adobe Reader pl oferuje zaawansowane zabezpieczenia, które chronią oprogramowanie i dane na komputerze przed złośliwym kodem. Usługi online oferowane przez serwis Acrobat.com są dostępne bezpośrednio w programie Reader X. Tworzenie plików PDF, bezpieczne udostępnianie i przechowywanie dokumentów oraz udostępnianie ekranu to niektóre z częstych zastosowań tych usług.

Firma Adobe zapowiedziała nową wersję rozwiązania do przetwarzania dokumentów Adobe Acrobat XI z usługami w chmurze, którą m.in. dostosowano do wymagań współczesnych przedsiębiorstw. Nowy Acrobat będzie teraz umożliwiał pełną edycję plików PDF i ich eksport do formatu Microsoft PowerPoint. Ponadto, znajdą się w nim funkcje obsługujące sterowanie dotykiem na tabletach oraz nowe, zintegrowane usługi w chmurze: Adobe EchoSign (zaawansowane narzędzie do zawierania umów online) i Adobe FormsCentral (tworzenie formularzy oraz gromadzenie i analiza danych). Dodatkowo Acrobat XI oferuje działom IT takie udogodnienia, jak bezproblemowa integracja z oprogramowaniem Microsoft Office i SharePoint, łatwe wdrażanie, wirtualizacja aplikacji i narzędzia pozwalające osiągnąć wysoką stopę zwrotu z poczynionej inwestycji. Wypróbuj Foxit Reader alternatywa Adobe Reader za darmo.

Nowa odsłona tej znanej aplikacji do PDF obejmuje rodzinę produktów: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard i Adobe Reader XI plus nowe, zintegrowane usługi przetwarzania dokumentów Adobe FormsCentral i Adobe EchoSign. Darmowe pobieranie z chomikuj Adobe Reader pełna wersja po polsku.

Pobierz Adobe Reader DC https://get.adobe.com/pl/reader/