AIDA64 Extreme program do diagnostyki komputera

2019-02-08 0 przez Pliki

AIDA64 Extreme za darmo do pobrania to dobry program do diagnostyki komputera, popularne narzędzie do diagnostyki i wyświetlania informacji o poszczególnych podzespołach naszego komputera, zainstalowanych programach i sterownikach.
Narzędzie zapewniające informacje o systemie, diagnostykę i testy porównawcze użytkownikom domowym.

Dodatkowo za pomocą AIDA64 Extreme Portable możemy monitorować temperaturę procesora, dysku twardego, karty graficznej, a także prędkość obrotową wentylatorów, czy na przykład napięcie na rdzeniu CPU. AIDA64 Extreme wyposażona została w kilka testów sprawdzających wydajność HDD, pamięci i innych podzespołów.

AIDA64 Extreme – program do diagnostyki komputera

zawiera najlepszy w swojej klasie mechanizm wykrywania sprzętu. AIDA64 Extreme zapewnia szczegółowe informacje o zainstalowanym oprogramowaniu i oferuje funkcje diagnostyczne oraz obsługę zwiększania częstotliwości taktowania procesora (overclocking). Monitorowanie czujników w czasie rzeczywistym gwarantuje precyzyjne odczyty wartości napięcia, temperatury i prędkości obrotowej wentylatorów. Natomiast funkcje diagnostyczne pomagają wykrywać problemy sprzętowe i zapobiegać im. AIDA64 Extreme – program do diagnostyki komputera oferuje również kilka testów porównawczych, umożliwiających pomiar wydajności poszczególnych podzespołów sprzętowych lub całego systemu. Program AIDA64 Extreme jest zgodny ze wszystkimi 32- i 64-bitowymi edycjami systemu Windows, włącznie z Windows 10 i Windows Server 2016.

Program AIDA64 nie wymaga instalacji, udostępniany jest także w pakiecie ZIP. W celu rozpoczęcia korzystania wystarczy wyodrębnić zawartość pakietu do pustego folderu i uruchomić plik wykonywalny aida64.exe.

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Microsoft Windows 10, 8 i 7
Processor: Intel Pentium lub szybszy
Wolne miejsce na dysku twardym: 80 MB

Pobierz AIDA64 Extreme za darmo pełna wersja na komputer z Windows 30-dniowa wersja próbna. https://www.aida64.com/downloads