Ranking najlepszych gier MMO

2019-01-08 0 przez Pliki

Gry internetowe stały się dziś bardzo popularne. Niezależnie od podgatunku, czy to RPG, czy FPS, czy strategia, gry tego typu łączą miliony graczy na całym świecie. Bo czy może być coś lepszego niż wyruszenie na wspólny podbój nawiedzonych lochów, terenów opanowanych przez złowrogich przybyszów z innej planety, czy nawet poszukiwanie skarbów razem z innymi, prawdziwymi graczami? Spójrzmy w co warto zagrać. Kolejność na liście jest przypadkowa.

The Pride of Taern – polska gra fantasy z gatunku MMORPG

The Pride of Taern to darmowa, przeglądarkowa gra MMORPG, która zachwyca nowatorskim podejściem do tematów fantasy. Wielkim plusem jest także nowatorski system rozwoju postaci. Jako gracz przyjdzie Ci bronić królestwa Taern przed wrogą armią Utor. Dasz radę?

Seafight – przeglądarkowa gra MMO w pirackich klimatach

Seafight to kolejna darmowa gra MMO, która nie wymaga instalacji. Co odróżnia ją od jej podobnych? Gra została osadzoną w świecie piratów, skarbów oraz morskich opowieści. Wcielisz się w kapitana okrętu i zwiedzisz bezkresne wody, które skrywają nieopowiedziane dotąd historie. Gra świetnie sprawdza się zarówno w trybie PvE, jak i PvP.

Plemiona – darmowa gra przeglądarkowa w stylu Civilization

Któż z nas nie zna znakomitego stylu Civilization? Od lat ta seria pozwala nam zgłębiać tajniki historii i budować swoje mocarstwa. Tym razem zachęcamy do przetestowania jej przeglądarkowego i darmowego odpowiednika. Gra Plemiona oferuje podobną rozgrywkę jednak jest całkowicie bezpłatna. Zaczniesz jako zarządca niewielkiej wioski, a wkrótce staniesz się przywódcą potężnego imperium.

Grepolis – strategia MMO o rozbudowie imperium z bogami w tle

Grepolis to strategiczna gra, która przeniesie Cię w czasie starożytnej Grecji. A co to były za czasy! Zostaniesz władcą niewielkiego polis, a Twoim zadaniem będzie pokonanie rywali i zapanowanie nad całą Grecją. Pomogą Ci w tym bogowie Olimpu.

Forge of Empires – strategia MMO dla prawdziwych wojennych strategów

Forge of Empires darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna, która pozwoli Ci zbudować potężne imperium. Przez długie stulecia będziesz używał dyplomacji, sprytu oraz siły militarnej i patrzył jak Twoje królestwo staje się największym w okolicy. Warto dodać, że gra oferuje świetną oprawę audio-wizualną, która niczym nie ustępuję niektórym płatnym tytułom z tego gatunku.

Nemexia – przeglądarkowa gra MMO w kosmosie

Nemexia darmowa gra MMO, która jest idealną propozycją dla miłośników podbijania obcych planet. W tej przeglądarkowej grze zmierzysz się z setkami innych graczy, którzy podobnie jak Ty, będą walczyć o dominującą pozycję swojego kosmicznego imperium.

Wiejskie życie – darmowa gra ekonomiczna w farmerstkim stylu

Jeśli marzyłeś kiedyś o tym, aby zostać farmerem, Wiejskie życie to gra dla Ciebie. To doskonała produkcja pełna zwierząt, owoców i warzyw, które przyjdzie Ci hodować we własny gospodarstwie. To zupełnie darmowa produkcja MMO, która zapewni doskonałą rozgrywkę na długie godziny.

Legion Śmierci – MMORPG z elementami przygodowymi w przeglądarce

Legion Śmierci to całkowicie darmowa gra łącząca takie gatunki jak MMO i RRG, a to wszystko z domieszką przygotówki. Wcielisz się w niej w postać wojownika, który wraz ze swoimi towarzyszami musi pokonać przerażającą armię nieumarłych. To prawdziwy hit ostatnich lat, który do dziś potrafi zachwycić oprawą.

Anno Online – strategia ekonomiczna od twórców znanej serii Anno

Któż z nas nie zna serii Anno, która od lat konkuruje z popularnym The Settlers. Tym razem prezentujemy Anno Online, przeglądarkową i całkowicie darmową grę strategiczno-ekonomiczna, w której przyjdzie Ci zbudować wielkie imperium. To tytuł dla tych, którzy lubią rywalizację, jak i współpracę z żywymi graczami.

To tylko niektóre z gier MMO, w które bez wątpienia musi zagrać każdy. To tytuły darmowe, ale wciągające i dopracowane w każdym calu. Zapewnią doskonałą rozrywkę na długie godziny. Te powyższe i wiele innych gier internetowych znajdziesz na portalu grynaprzegladarke.net