CPU-Z portable do pobrania

2019-01-01 0 przez Pliki

CPU-Z portable do pobrania za darmo narzędzie diagnostyczne, za pomocą którego odczytamy zaawansowane informacje o podstawowych podzespołach naszego komputera. Tuż po uruchomieniu, na pierwszej zakładce, wyświetlane są informacje odnośnie procesora (m.in. taktowanie, liczbę pamięci podręcznej i rdzeni). Zaawansowani użytkownicy docenią również numer steppingu, który często ma kluczowe znaczenie podczas próby podkręcenia procesora.

CPU-Z portable

potrafi ponadto pokazać informacje o płycie głównej, pamięci RAM i karcie graficznej.

Zebrane informacje przedstawia w pojedynczym oknie. CPU-Z dostarcza więcej informacji o procesorze i pamięci niż sam system Windows, dlatego jest pomocny, kiedy zachodzi potrzeba identyfikacji szczegółów komponentów komputera bez otwierania jego obudowy. Program potrafi czytać dane SPD (Serial Presence Detect) wprost z modułów pamięci RAM. Jest narzędziem wykorzystywanym przez osoby przetaktowywujące do badania częstotliwości taktowania procesora, a zrzuty ekranu z CPU-Z są często traktowane jako potwierdzenie udanego przetaktowywania. Program składa się z jednego pliku wykonywalnego i nie dokonuje żadnych modyfikacji w systemie.

CPU-Z do pobrania pełna wersja po polsku to darmowy program informujący o sprzęcie, który gromadzi informacje na temat niektórych głównych urządzeń twojego systemu:

  • Nazwa i numer procesora, nazwa kodowa, proces, pakiet, poziomy pamięci podręcznej.
  • Płyta główna i mikroukład.
  • Typ, rozmiar, czasy i specyfikacje modułów pamięci (SPD).
  • Pomiar w czasie rzeczywistym częstotliwości wewnętrznej każdego rdzenia, częstotliwości pamięci.

CPU-Z darmowa aplikacja dla Microsoft Windows i Android, która identyfikuje procesor, pamięć RAM, chipset płyty głównej oraz inne właściwości sprzętu komputerowego zainstalowane w komputerze, darmowe pobieranie z chomikuj CPU-Z po polsku pełna wersja.

Pobierz CPU-Z Portable wersja przenośna bez instalacji USB ZIP https://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/cpu-z_1.91-en.zip

Pobierz CPU-Z za darmo na Windows https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html