BioShock The Collection za darmo

2022-05-29 0 przez Pliki

BioShock The Collection za darmo do pobrania pełna wersja gry na pc w Epic Games Store do 2 czerwca. Promocja na darmowe gry od Epica.

Pakiet trzech odświeżonych części bestsellerowego cyklu Bioshock.
BioShock: The Collection zostało przygotowane przez firmę 2K Games z myślą o PC i konsolach ósmej generacji. Akcja poszczególnych odsłon serii, określanej jako duchowy następca kultowego System Shocka, osadzona została w odmiennych realiach, a podczas rozgrywki wcielamy się każdorazowo w zupełnie inną postać. Elementem wiążącym poszczególne historie jest niezwykle oryginalny, dystopiczny klimat z nutką surrealizmu oraz umiejętne połączenie cech rasowej strzelaniny FPS z elementami RPG. W porównaniu z pierwotnymi wydaniami, The Bioshock Collection oferuje podrasowaną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p oraz płynnych 60 klatkach na sekundę. Ponadto w grach poprawiono jakość tekstur oraz efektów wizualnych i skrócono czas wczytywania się poszczególnych poziomów. Niewątpliwą atrakcję stanowi też fakt, że w zestawie oprócz samych gier znalazły się także wszystkie dodatki DLC, udostępniane odpłatnie posiadaczom sprzętu poprzedniej generacji.

BioShock: The Collection do pobrania

BioShock: The Collection to kompilacja gier wideo BioShock, opracowanych przez Blind Squirrel Games i opublikowanych przez 2K Games. Kolekcja zawiera ulepszone wersje BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite, z nowymi teksturami i obsługą wyświetlaczy o wyższej rozdzielczości i liczby klatek na sekundę. PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, macOS, Microsoft Windows


BioShock: The Collection

Gdzieś tam zawsze jest latarnia, człowiek i miasto.

Poznaj niezapomniane światy i niezwykle złożone historie znane z wielokrotnie nagradzanej serii BioShock dzięki BioShock: The Collection. Udaj się w podróż do miast Rapture i Columbia w grach BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition, ciesząc się kompletną dodatkową zawartością dla jednego gracza. Walcz o przetrwanie i przechytrz wrogów, zarówno w głębinach, jak i wysoko w chmurach.

Zawartość:

BioShock Remastered: przemierzaj podwodne miasto Rapture, schronienie dla najwybitniejszych umysłów społeczeństwa, które przez pychę i dumę jednego człowieka przeistoczyło się w dystopijny koszmar.

BioShock 2 Remastered: poznaj miasto Rapture oczami Subject Delta, przerażającego prototypu Big Daddy, który wyrusza na misję ratowania swojej zaginionej Little Sister.

BioShock Infinite: The Complete Edition: zadłużony u niewłaściwych ludzi prywatny detektyw Booker DeWitt musi zmierzyć się z niemożliwym zadaniem: udać się do Columbii, latającego miasta nad chmurami i uratować tajemniczą kobietę o imieniu Elizabeth.

UWAGA: gra wymaga pobrania i zainstalowania programu 2K Launcher w przypadku systemu operacyjnego Windows 10 i nowszego.

Pobierz BioShock: The Collection za darmo na komputer od Epic Games Store. https://store.epicgames.com/pl/bundles/bioshock-the-collection