Star Wars Battlefront II Celebration Edition za darmo

2021-01-08 0 przez Pliki

Star Wars Battlefront II Celebration Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry w epic game store od 14 stycznia. Gra do odebrania za darmo od 14 stycznia od godz. 17.00 do 21 stycznia do godz. 17.00

Zostań bohaterem w ostatecznej bitewnej fantazji Star Wars dzięki Star Wars Battlefront II: Celebration Edition! Zdobądź Star Wars Battlefront II i całą kolekcję zawartości do personalizacji, którą można kupić w grze, od premiery do – włącznie – przedmiotów inspirowanych Star Wars : THE RISE OF SKYWALKER

Edycja Celebration zawiera:

  • Gra podstawowa – obejmuje wszystkie wcześniejsze i przyszłe aktualizacje darmowych gier w momencie ich wydania.
  • Ponad 25 wyglądy bohaterów – w tym 6 legendarnych wyglądy oraz po 1 wyglądzie dla Rey, Finna i Kylo Rena inspirowanych Star Wars: THE RISE OF SKYWALKER .
  • Ponad 125 wyglądów żołnierzy i posiłków
  • Ponad 100 emotek i linii głosowych bohaterów i żołnierzy
  • Ponad 70 zwycięskich póz bohaterów i żołnierzy
  • Zawartość do personalizacji wydana po 20 grudnia 2019 roku nie wchodzi w skład Edycji Świątecznej.

Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna na Playstation 4, Xbox One, i PC. Niniejsza edycja zawiera kompletną kolekcję zawartości do personalizacji, możliwej do zdobycia w grze od ukazania się gry do premiery filmu Gwiezdne wojnySkywalker. Odrodzenie, w tym przedmioty inspirowane najnowszą częścią sagi.

Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna

Dla każdego nowego gracza Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna zawiera wszystko, co niezbędne, by zostać bohaterem wymarzonych bitew w uniwersum Star Wars. Ciesz się z ponad dwóch lat bezpłatnych aktualizacji zawartości i zyskaj jednocześnie kompletną kolekcję* zawartości do personalizacji!

Całkiem nowa, porośnięta dżunglą planeta, którą fani mogli ujrzeć w zwiastunie filmu Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie, trafia do Star Wars Battlefront II!

Ten tropikalny raj będzie dostępny już w grudniu, pozwalając graczom stanąć do walki w szeregach Ruchu Oporu lub Najwyższego Porządku w trybie kooperacji. Mapa pojawi się równocześnie w trybie zmagań bohaterów i złoczyńców. Do rotacji map w trybie kooperacji trafiają także znane z sequeli Takodana, Jakku i baza Starkiller – wszystkie z wymienionych planet zawierają scenariusze zarówno obrony i ataku.

Nowe jednostki wsparcia

Jednocześnie nad front walki nadciągają aż cztery dodatkowe jednostki wsparcia z ery sequeli! Chroniony przez charakterystyczny czerwony pancerz żołnierz Sithów to dywersant Najwyższego Porządku, wyróżniający się zwinnością i zaawansowanym uzbrojeniem, za pomocą których tropi i unicestwia każdego, kto stoi mu na drodze.

Niezwykle mobilne wsparcie powietrzne w postaci nowego żołnierza odrzutowego Najwyższego Porządku jest w stanie latać, wykonywać uniki, zawisnąć w powietrzu, a nawet zwalić z nóg nieprzyjaciół za pomocą potężnych dysz. Wykorzystaj je, aby zapewnić sobie przewagę i zdławić Ruch Oporu za pomocą karabinu blasterowego z modułem granatnika!

Szeregi Ruchu Oporu zasilają z kolei kanonier i szpieg. To dwa nowe rodzaje obcych, jakie pojawią się w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Pobierz Star Wars Battlefront II Celebration Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku https://www.epicgames.com/store/pl/product/star-wars-battlefront-2/home