Anonimowa rejestracja domen za BTC

21 września 2017 1 Pliki

Założyciel znanego serwisu z torrentami Pirate Bay, Peter Sund uruchomił ciekawą usługę anonimowej rejestracji domen internetowych Njalla. Usługa ta ma zapewnić ochronę prywatności i z pewnością znajdzie chętnych na zarerestorowanie domen bez podawania swoich danych. Za rejestrowane domeny będzie można płacić w kryptowalutach m.in. w bitcoin, litecoin, monero i dash.

Njalla jest potrzebna, ponieważ nasze społeczeństwo zmierza w złym kierunku w kwestii prawa do anonimowości. W trakcie, gdy social media wywierają na nas presję, aby być mniej anonimowym, a usługi centralizują się, potrzebujemy alternatyw.”

„Kiedy kupujesz domenę w naszym systemie, tak naprawdę kupujmy ją dla siebie. My będziemy faktycznymi właścicielami domeny i nie jest to właścicielstwo przez pośrednika, jak ma to miejsce u innych dostawców. To Ty masz jednak pełną kontrolę nad swoją nazwą. Możesz wykorzystywać nasze dane i serwery DNS lub używać swoich własnych danych.”

Chcesz zarejestrować nową domenę anonimowo? Nie chcesz żeby jej adres mógł być powiązany z Tobą? Njalla – serwis stworzony przez jednego z założycieli Pirate Bay – jest dla Ciebie.