Battlefield 2042 za darmo

2022-11-14 0 przez Pliki

Battlefield 2042 za darmo do pobrania na konsole i PC graj od 1 grudnia w Xbox Game Pass, Steam, PlayStation . Świetna okazja do przetestowania gry przed jej ewentualnym zakupem! Darmowy Battlefield 2042 każdy może przetestować gry za darmo. 

Okienka darmowego dostępu będą otwierać się na kilka dni, w różnych terminach dla poszczególnych platform:

  • Xbox: za darmo od 1 grudnia, godz. 00:00 – 4 grudnia, godz. 23:59,
  • Steam: za darmo od 1 grudnia, godz. 10:00 – do 5 grudnia, godz. 11:00.
  • PlayStation: za darmo od 16 grudnia, godz. 8:00 – do 23 grudnia, godz. 8:00.

Nowi gracze będą mogli logować się, aby odebrać Pakiet Powitalny. Dzięki Pakietowi powitalnemu Battlefield 2042 wystarczy zagrać, aby natychmiast odblokować specjalistów z sezonu 1. i 2. (Lis i Crawford) oraz wiele przedmiotów kosmetycznych do personalizacji wyposażenia!

Zagraj w Battlefield 2042 i walcz na ponad 15 mapach, w tym 4 przebudowanych polach bitwy z gry. Znajdź swój styl gry, wybierając spośród ponad 100 broni i gadżetów, i zasiądź za sterami ponad 40 potężnych pojazdów. Wybierz ulubionego specjalistę spośród 13 dostępnych i wykorzystaj jego cechy i specjalizacje w 6 trybach gry.

Członkowie EA Play w tym subskrybenci Xbox Game Pass otrzymają bezpłatny dostęp do Battlefield 2042. Pola walki zmieniają się na waszych oczach. Dostęp do najnowocześniejszego arsenału. Wielki powrót wojny totalnej. Dostosuj się i zwyciężaj w widowiskowych bitwach dla 128 graczy, w których dynamiczne burze, zagrożenia środowiskowe, całkowita swoboda podczas walki oraz charakterystyczne dla serii Battlefield zniszczenia tworzą zupełnie nowy rodzaj momentów typowych dla serii Battlefield.

GRAJ W BATTLEFIELD 2042 ZA DARMO

Siedem ogromnych, zaprojektowanych z myślą o wojnie totalnej map pozwoli ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego w Battlefield 2042. Na każde pole bitwy składa się wiele charakterystycznych obszarów walk, co zwiększa zróżnicowanie potyczek i dodaje głębi korzystaniu z pojazdów. Poznaj nieustannie zmieniające się warunki bojowe i różnorodne wyzwania. Przystosowuj się na bieżąco do dynamicznych wydarzeń i burz. Wykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.

Battlefield 2042 do pobrania

W grze Battlefield wprowadzamy nowe podejście do stale rozwijanych usług. Zapewnimy graczom usługi i ewolucję, których oczekują od współczesnych gier wieloosobowych – chcemy utrzymywać wspólnie grającą społeczność przez lata.

Będziemy rozwijać nasz świat i fabułę w ramach kolejnych sezonów, z których każdy potrwa około trzech miesięcy. W każdym sezonie będą dostępne nowe darmowe i płatne przepustki bojowe zapewniające nową zawartość do zdobycia.

W pierwszym roku działania usługi udostępnimy cztery sezony, cztery przepustki bojowe, czterech nowych specjalistów oraz nową zawartość.

Pobierz Battlefield 2042 za darmo pełna wersja gry na konsole Xbox, Steam i Playstation https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/battlefield-2042/free-access#dates-steam