Apowersoft Free Screen Recorder – rejestrator ekranu

2019-02-14 0 przez Pliki

Apowersoft Free Screen Recorder – rejestrator ekranu online to darmowy program do nagrywania ekranu pulpitu, robienia screenshotów i opisywanie dodając linie i strzałki itp Użytkownicy mogą zapisywać i przesyłać nagrania poprzez FTP lub YouTube i na ulubionych portalach społecznościowych.

Apowersoft Darmowe Screen Recorder posiada podstawową funkcję przechwytywania ekranu, a także zaawansowane funkcje z różnymi opcjami nagrywania, jak również harmonogram zadań, który pozwala użytkownikom na wykonanie zaplanowanych nagrań ekranu. Zaawansowana aplikacja, która umożliwia nagrywanie czynności na ekranie w wysokiej rozdzielczości.

Darmowy rejestrator ekranu online

Najważniejsze cechy:

Ogólnie rzecz biorąc – rejestrator ekranu Apowersoft Free Screen Recorder to narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych i nagrywania sekwencji wideo z całego ekranu pulpitu, program do nagrywania ekranu, który jest proste w obsłudze i posiada kilka przydatnych funkcji, takich jak narzędzie do przechwytywania ekranu i możliwość wyboru wejścia audio, zarejestrujemy obraz oraz dźwięk pochodzący z komputera w formie nagrań. Darmowe pobieranie z chomikuj Apowersoft Free Screen Recorder.

Aplikacja posiada bardzo łatwy w obsłudze interfejs i nawet początkujący użytkownicy będą w stanie uporać się z układem i funkcjami.

Pobierz Apowersoft Free Screen Recorder za darmo rejestrator ekranu na komputer z Windows. https://www.apowersoft.com/free-online-screen-recorder