Ashampoo WinOptimizer za darmo pełna wersja

2019-01-22 0 przez Pliki

Ashampoo WinOptimizer pełna wersja za darmo do pobrania na komputer po polsku, narzędzie do optymalizacji Windows. WinOptimizer sprząta, chroni i optymalizuje PC, jak żaden inny program. Odzyskaj miejsce na dysku, wyłącz niechciane usługi i przyspiesz komputer do maksimum! Chroń prywatność i dopasuj Windows do swoich potrzeb. Korzystaj z wydajności i sprawnego, bezpiecznego systemu! Aplikacja usunie niepotrzebne pliki z dysku twardego i oczyści rejestr systemowy z błędnych wpisów pozostawionych przez programy a nawet przeprowadzi defragmentację dysków.

Ashampoo WinOptimizer wyposażony został również w wiele pomocniczych modułów, takich jak kasowanie historii i pamięci podręcznej przeglądarki internetowej, bezpieczne usuwanie danych bez późniejszej możliwości ich odzyskania, oraz posiada moduł optymalizacji gier, także narzędzia do modyfikacji ustawień Windows. Program pozwala przeprowadzić automatyczną optymalizację systemu operacyjnego poprzez jedno kliknięcie.

Co ważne znajdziemy w programie sporo zaawansowanych opcji, które przeznaczone są dla bardziej wymagających użytkowników – można wykonać kopie zapasowe systemu, naprawić błędy krytyczne w Windows czy zarządzać bibliotekami plików rejestru. Obsługa Ashampoo WinOptimizer jest raczej prosta a program ma przyjazny interfejs z polskim tłumaczeniem. Licencję z kluczem można otrzymać po rejestracji na stronie producenta. Kompatybilny z Windows 10, 8, 7.

Pobierz WinOptimizer za darmo pełna wersja https://www.ashampoo.com/pl/pln/dld/5606/winoptimizer-17/