ComboFix do pobrania za darmo

2019-01-23 2 przez Pliki

ComboFix to darmowy program do skanowania komputera w poszukiwaniu znanych, szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych. W przypadku znalezienia takowych, następuje automatycznie próba ich usunięcia. Poza swoją zdolnością usunięcia dużej ilości najbardziej rozpowszechnionych obecnie zagrożeń, ComboFix generuje na zakończenie log, który zawiera dużą ilość informacji.

Narzędzie to ma duże możliwości w usuwaniu różnego rodzaju zagrożeń, dlatego jest wielce zalecane, by wszelkie działania, polegające na opieraniu się o informacje wyświetlone przez program, były przeprowadzane pod nadzorem osoby odpowiednio przeszkolonej i obeznanej z działaniem programu. Niezastosowanie się do tego zalecenia może doprowadzić do problemów z normalnym działaniem twojego komputera.

Uwaga: darmowy program ComboFix na Windows 10 nie działa – a po uruchomieniu automatycznie usunie wszystkie pliki z następujących lokalizacji:

  •     Kosz
  •     Folder tymczasowych plików internetowych
  •     Folder tymczasowy

Jeśli przechowujesz w powyższych lokalizacjach pliki, które chciał(a)byś zachować, przenieś je do bezpiecznego folderu przed uruchomieniem narzędzia.

ComboFix za darmo do pobrania to program stworzony przez sUBs, który skanuje komputer w poszukiwaniu znanego złośliwego oprogramowania, a gdy zostanie znaleziony, próbuje automatycznie usunąć te infekcje. Oprócz możliwości usunięcia dużej ilości najpopularniejszego i najbardziej aktualnego złośliwego oprogramowania, darmowy ComboFix download wyświetla również raport, z którego mogą korzystać wyszkoleni pomocnicy, aby usunąć złośliwe oprogramowanie, które nie jest automatycznie usuwane przez program.

Należy pamiętać, że uruchomienie tego programu bez nadzoru może spowodować nieprawidłowe działanie komputera. Dlatego uruchom ten program tylko na żądanie doświadczonego pomocnika.

Ten program działa w systemie Windows 8, ale nie w systemie Windows 8.1i nie w 10. Darmowe pobieranie z chomikuj.

Pobierz ze strony https://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/