Avast Antivirus Pro za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Avast Antivirus Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to program antywirusowy do pełnej ochrony komputera przed zagrożeniami.

Rób zakupy przez Internet i korzystaj z bankowości on-line bez żadnych obaw o bezpieczeństwo. Dzięki funkcji Cichy tryb gry można grać (lub korzystać z Internetu) bez przeszkód. Oprogramowanie Avast Pro Antivirus działa dyskretnie w tle, gdy sobie tego życzysz, bez wyświetlania powiadomień i bez wpływu na wydajność systemu. Funkcja Sandbox umożliwia wirtualne (poza komputerem użytkownika) przeglądanie stron internetowych i uruchamianie programów, a osłony WWW, IM i P2P zapewniają bezpieczeństwo w sieciach społecznościowych Facebook, Twitter, NK itp., programach chatowych Skype, ICQ itp. oraz w witrynach do udostępniania plików.

Hybrydowa technologia oparta na chmurze odpowiada za przesyłanie aktualizacji bazy wirusów do komputera użytkownika w czasie rzeczywistym, więc oprogramowanie Avast Business Antivirus Pro chroni urządzenia i serwery otrzymuje wszystkie definicje wirusów. Wbudowana cicha zapora ogniowa blokuje dostęp hakerom i chroni przed innymi próbami uzyskania nieupoważnionego dostępu w celu kradzieży poufnych danych osobowych z komputera użytkownika. Wyłudzaniu informacji zapobiega wbudowany moduł antyspam.


Avast Pro Antivirus do pobrania to ochrona z systemem Nitro, która nie obciąża ani portfela, ani komputera. Zarządzaj ochroną wszystkich swoich urządzeń z jednego miejsca bez dodatkowych opłat. 30 dniowy darmowy okres próbny. Zarządzaj komputerami Mac, PC i serwerami z jednego miejsca. Darmowe pobieranie z chomikuj licencja pl klucz do programu.

Pobierz Avast Antivirus Pro za darmo po polsku pełna wersja https://www.avast.com/pl-pl/business/products/business-antivirus-pro