Avast Premium Security za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Avast Premium Security za darmo do pobrania to pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami w sieci. Dzięki wykorzystywanej technologii oraz dużą liczbą użytkowników oprogramowanie avast! zapewnia wysoki poziom ochrony przed wszelkimi zagrożeniami, nawet tymi najnowocześniejszymi. Nowy Avast Premium Security jest lekki i niezawodny system zabezpieczeń w nieprzewidywalnym świecie Internetu. Program antywirusowy do kompleksowej ochrony online wszystkich Twoich komputerów, telefonów i tabletów.

Najnowszy Avast Premium Security oferuje kompleksową ochronę antywirusową, antyspyware, antyspam i zaporę ogniową, jak również funkcję avast! SafeZone i nowe technologie hybrydowe oparte na chmurze, zapewniając najlepszą ochronę przed wirusami, spyware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania.

Rób zakupy online i bezpiecznie korzystaj z banku – Pakiet Avast Premium Security dba o Twoje bezpieczeństwo, podczas gdy Ty korzystasz z uroków internetu. Unikaj nieprzyjemnych niespodzianek na wyciągu z konta. Pakiet Internet Security chroni przed takimi zagrożeniami, jak kradzież tożsamości, ponieważ upewnia się, że wszystkie odwiedzane strony są prawdziwe. Dzisiejsze e-maile wyłudzające dane nie są tak prymitywne, jak te w stylu „wygrałeś na loterii”. Internet Security analizuje nie tylko standardowe nietypowe treści i nadawców.

Avast Premium Security to najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający. Narzędzie chroni nasz system przed rozmaitymi zagrożeniami poprzez pracę w chmurze. Atutem programu jest silnik antywirusowy i antyspyware, który posiada stały dostęp online do aktualnych baz sygnatur wirusów, zapora sieciowa i filtr antyspamowy. Warto również wspomnieć o funkcji SafeZone, pozwalającej tworzyć w systemie zaufane sesje tj. zarządzanie online rachunkiem bankowym.

Avast Premium Security do pobrania pełna wersja za darmo z chomikuj zapewnij bezpieczeństwo na niespotykanym dotąd poziomie dzięki najnowszej technologii zawartej w aktualizacji Nitro. Dzięki niej nic już nie stanie na drodze do bezpieczeństwa i wydajności pracy. Masz wysokie wymagania? Zatem świetnie trafiłeś. Pakiet Avast Premium Security to kompleksowa, najwyższej klasy ochrona przed atakami wszelkiego rodzaju, także przed tymi, które jeszcze nie miały miejsca. Avast Premium Security jest wyposażony w automatyczną funkcję Software Updater, dzięki czemu nie musisz pamiętać o ważnych aktualizacjach.

Wykrywa wszelkie zagrożenia, od wirusów po złośliwe oprogramowanie. Tak, nawet spyware, ransomware czy phishing i wyłudzanie danych. Niestandardowe funkcje dla komputerów PC i Mac, urządzeń z systemem Android oraz urządzeń iPhone/iPad zapewniają całkowite bezpieczeństwo.

Główne cechy programu:

Pobierz Avast Premium Security za darmo po polsku https://www.avast.com/pl-pl/premium-security